reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępom....stop

jesli chodzi o kosmetyki, to ostanio gadalam z kolezanka kosmetyczka, ktora jest w ciazy. generalnie nie powinno sie stosowac silnych kosmetykow na cellulit - ale i tak nie ma sensu z cellulitem walczyc podczas ciazy, bo dzialanie hormonow i tak robi swoje.

rozstepy - najlepiej specjalne preparaty dla kobiet w ciazy



 
reklama
agamamaani pisze:
Margolis pisze:
Mnie mniej swędzi brzuch jak smaruję, więc smaruję.... ;)

Margolis a jak cię ten brzuch swędzi.. nie chce straszyć ale u mnie tak sie cholestaza objawiła...
agamamaani, napisz coś więcej o tym swędzeniu brzucha i tej cholestazie, bo się trochę wystraszyłam, mnie też brzuch swędzi ale byłam pewna, że to od tego, że po prostu skóra sie rozciąga, albo że tak skóra zareagowała na zmianę Fissanu na oliwkę. Nie wiem co o tym myśleć ??? ???
 
A próbował ktoś nową oliwkę w żelu na rozstępy Penatenu?? Chyba się skusze i kupię bo mam jeszcze trochę Flisanu, trochę Erisa i Musteli a całego opakowania Musteli już chyba nie zdążę zużyć a wolę sobie kupić z serii żel poporodowy.
 
a już którejs z was zrobiły się rozstępy? Chodzi mi oczywiscie o te które pojawiły się teraz, w tej ciąży. Bo z poprzedniej to ja mam mnóstwo ;)
 
Margolis, ja używam oliwki w żelu Penatena. Dla mnie jest świetna, przedtem miałam Fissan i modliłam się żeby jak najszybciej sie skończył bo był ochydny. Wszystko co nie śmierdzi tak jak Fissan i nie jest tak okropnie tłuste jak F. jest dla mnie super ;D Oliwką przynajmniej smaruje się codziennie a Fissanem nie miałam tyle samozaparcia bo na drugi dzień ciuchy mi sie kleiły do skóry!
 
Ja w poprzedniej ciązy byłam zdowolona z Fissanu.
A teraz używam oliwki z awokado z Nivei i jest ok.
A rozstepów ani przedtem,anie teraz :p
 
Ja na szczęscie nie mam rozstępow ale mam popękane naczynka na nogach i porobiły mi się żylaki.
Pytałam się lekarza czy czymś smarować ale on stwierdził,że to nic nie da.Poprosty żyły niewydalają w transporcie krwi.
Już sama nie wiem czy mimo to czymś smarować one są dość wypukłe i wyglądają jak brzydkie siniaki :(
Niestety spudniczki do kolan to ja napewno nie włoże!!!
 
reklama
Nie ma rady - jakaś pamiątka po ciąży musi zostać - jak nie rozstępy to inne badziewstwo. Ja w poprzedniej ciąży zdobyłam dużo malutkich rozstępów, ale też muszę przyznać, że specjalnie o to nie dbałam - nie smarowałam się regularnie ani nic i mocno utyłam. Teraz się smaruję i jakoś "trzymam linię" :) Na razie nic nowego się nie pokazało.
 
reklama
Do góry