reklama

Rozstepy...jak zapobiec powstawaniu.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 12 Wrzesień 2014.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Drogie mamy, co uzywacie badz uzywalyscie, zeby zapobiec powstawaniu rozstepow.??

2. mila23

mila23 Początkująca w BB

Zwykla oliwka kilka razy dziennie i na brzuchu zero rozstepow

3. reklama
  4. renisus

renisus Fanka BB :)

Ja przez pierwsze miesiące używałam krem z zaji a później angielski mum to be, jak narazie działa :)

Załączniki:

5. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Oliwka u mnie doprowadziła do okropnego wysuszenia, swędzenia i brązowych plamek (po odstawieniu już ich nie mam). Skóra się luszczyla. Kupiłam wtedy Ziaje. Nawilzala na bardzo krótko, więc zaczęłam smarować balsamem Emolium. Gdy naprawilam skórę przeszłam na 2 balsamy (ponoć dobrze stosować raz jeden, raz jakiś inny):
    Pharmaceris i Palmers. Oba są super. Jestem w 38 tc. Przytyłam 20 kg, mój obwód brzucha to 111 cm, a rozstępów brak (tfu, tfu).
    Warto też nawilżać skórę od wewnątrz i dużo pić. W naszym stanie ok. 3 l płynów.

6. andzelika87

A jak z tymi kosmetykami firmy palmers? kupic z dwoch firm i uzywac na przemian?

7. Cyntia85

Cyntia85 Moderator

Ja tak robię :)

8. renisus

renisus Fanka BB :)

Mnie palmers uczulil, dostalam probke i mimo ze konsystencja mi sie podoba nie jest dla mnie. A co do Ziaji, fakt nie jest trwala ja smarowalam sie kilka razy dziennie. Nadal potrafie 3 razy dziennie sie smarowac bo inaczej bym sie zadrapala;) Zgadzam sie co do oliwek, wysuszaja zamiast nawilzac.

9. Ciuciu_2005

Ciuciu_2005 Początkująca w BB

Dziewczyny ja jestem zachwycona kremem Efektima Pharmacare - Mama-Care kuracja przeciw rozstępom w ciąży.
    Kupuje go w Rosmanie. Smaruję się tylko raz dziennie ale efekt utrzymuje się nawet po kąpieli następnego dnia.
    Ponadto teraz kupiłam też kurację do biustu - jest zupełnie inny bo bardzo lekki więc jak się wchłonie to także nakładam warstwę poprzedniego.
    Na razie brzuszek przybrał mi o jakieś 22 cm i na razie nic nie mam.

10. reklama
  11. andzelika87

kupilam palmers balsam po kilku dniach zobacze jaki efekt bedzie. :-)

12. Kolorowa24

Kolorowa24 Zaciekawiona BB

A ja na rozstępy polecam Naturalny olejek pielęgnacyjny firmy Eucerin.Na początku pomyślałam,że to za pewne jakiś badziew bo wielu producentów obiecuje cuda,a w rzeczywistości jest inaczej...Ale kupiłam i używam :-) skóra po posmarowaniu jest napięta,gładka i miła w dotyku:tak: Mam też "stare"rozstępy na pośladkach,które po regularnym smarowaniu tym olejkiem trochę zbladły:-) Ja używam i jestem zadowolona :) Pozdrawiam.

Poleć forum