reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy - jak zapobiegać, jak się pozbyć

reklama
No, tudzież rozmiar 70F. Jestem w szoku, ale myślę, że rozpoczne rewolucję jak mi sie rozmiar unormuje, bo narazie widzę, że dość szybko się to zmienia, wybiorę uniwersalne rozwiązanie.... chyba.;-)
Ale dzięki! Na pewno przejdę się do jakiegoś sklepu z tej strony i chociaż wypróbuję.
 
wreszcie mogę coś powiedzieć o efektach stosowania kremów, bo brzuch juz znacznie urósł (26 tydzień). Od początku stosowałam Mustelę dwa razy dziennie plus po prysznicu oliwkę bambino na mokrą skórę. No i u mnie bardzo ładnie zadziałało :) żadnego, nawet najmniejszego rozstępu - a tendencję mam, w czasie kiedy byłam nastolatką zrobiło mi się bardzo dużo rozstępów. Teraz póki co - żadnego! :) no i czekam jak będzie dalej ;) ale chyba mogę być dobrej myśli :]
 
Całą ciąże używałam balsamu na rozstępy Pharmaceris dwa razy dziennie. Do tego peelingi na przemian z masażami skóry szczotka z trawy morskiej. Zabiegi te wykonywałam na brzuszek i piersi. Na brzuchu nie mam ani jednego rozstępu, za to piersi -tragedia:-(
 
cześć dziewczyny,
pewnie już gdzies ten watek się przewinął, ale postanowiłam mimo wszystko się Was zapytać co stosujecie/stosowałyście podczas ciąży na rozstępy i jaki był tego efekt. To jest moja druga ciąża. W pierwszej stosowałam krem firmy Mustela i po porodzie okazało się że mam tylkonieliczne rozstępy w dole brzucha. Teraz dostalam w prezencie krem ELANCYL i jakoś nie udalo mi się nigdzie znaleźć opinii na jego temat.
Liczę, że odpiszecie. Z góry wielkie dzieki :)
 
U mnie działało Vichy :-) Jak próbowałam oliwki lub innych kremów to do razu zaczynała mnie swędzieć skóra i robiła się zaczerwieniona :cool: W czasie ciąży nie zrobiły mi się żadne nowe rozstępy, a chyba mam skłonność. Jeszcze z czasów podstwówki, kiedy nie miałam pojęcia co to są rozstępy, mam trochę takich 'pamiątek' :-(
 
reklama
Do góry