reklama

Rozstępy na piersiach

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez pauliiii84, 14 Sierpień 2015.

1. pauliiii84

pauliiii84 Aktywna w BB

Moje drogie macie jakis dobry sposób na rozstępy na piersiach.. nie miałam w czasie ciąży rozstępów dopiero jak urodziłam i zaczęła się produkcja mleka strasznie dużo zrobiło mi się rozstępów praktycznie na całych piersiach i są bardzo grube..
    jakiś dobry sposób na to żeby zanikły ? wiem że bio oil pomaga stosuje go ale może coś jeszcze innego ?

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Są zabiegi na rozstępy. Możesz zapytać w dobrym salonie kosmetycznym czy u dermatologa. Ale koszt jest spory. Bo z domowych sposobów nic lepszego niż bio Oil nie znam

3. reklama
  4. marlena91

marlena91 Fanka BB :)

Ja stosowalam bio oil przez cala ciaze, a rozstepy i tak niestety dostalam.
    Ja tez mam na piersiach, ale stwierdzilam ze nikt po za moim facetem ich nie oglada, to po co mam sie przejmowac..
    Ale sproboj tez zwykle oliwki dla dzieci. Czytalam tez kiedys ze trzeba dobrze smarowac, bo jak sie zle masuje i w ogole to mozna je jeszcze dodatkowo otwierac a nie zamykac, ale ile w tym prawdy? ;)

5. mariamena

mariamena Zaangażowana w BB

Każda kobieta ma rozstępy Nie wierze,że są kobiety, które ich nie mają. Sama nabawiłam się rozstępów po ciąży.Wprawdzie nie ma ich wielu ale są... Zerknijcie sobie tutaj - na stronie obecnie jest bardzo dobry wpis o tym jak skutecznie można się pozbyć rozstępów. Warto jest zmarować swoje ciało oliwką. Sprawia,że rozstępy stają się mniej widoczne oraz wzmacnia skórę. Jesli są to już stare oraz duże rozstępy to zostaje tylko leczenie laserem.

6. BeeBee

BeeBee Zaciekawiona BB

Bardzo dobrą metodą na rozstępy jest także karboksyterapia. Mi akurat zaproponowano takie zabiegi w Warszawie, w Instytucie New Look. Metoda ta gwarantuje redukcję widoczności wszelkich defektów oraz regenerację tkanek. Wystarczy 12 zabiegów. Wszystko polega na tym, że pod skórę wprowadza się dwutlenek węgla, ale metoda jest oczywiście w 100% bezpieczna.

Ostatnia edycja: 15 Sierpień 2016
  7. katuskowo

katuskowo Początkująca w BB

bardzo dobry jest olejek ze slodkich migdałów przeszedl ze mna przez dwie ciąże i nie mam ani jednego rozst epu :)

8. Motylinka89

Motylinka89 Początkująca w BB

9. MamaAnia88

MamaAnia88 Początkująca w BB

Ja stosowałam podczas obu ciąż nutri oil od repechage + dermorolka. Kontynuowałam nawet podczas kp, bo kosmetyki są naturalne i nie szkodzą w żadem sposób dziecku.

10. reklama
  11. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Myślę że na powstałe już i to grube rozstępy to tylko zabieg medycyny estetycznej. Ja probuje się pozbyć rozstępów na brzuchu (nie są duze) używam elancylu i jakoś nie widzę poprawy choć podobno taki super miał być nawet na istniejące rozstępy

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

12. Wellness0

Wellness0 Zaciekawiona BB

Też polecam bio oil. Ja troche czekałam z efektem ale działa.Niestety żaden inny pomysł nie przychodzi mi do głowy więc warto. Co do tematu piersi polecam świetny artykuł. poniżej wrzucam link :) Pozdrawiam.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Link do: Sekrety kobiecego biustu

Poleć forum