reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży - jak się pozbyć?

salviqaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Styczeń 2016
Postów
17
Dziewczyny, co robiłyście z rozstępami po ciąży? Chciałabym się ich pozbyć, albo w znacznym stopniu zminimalizować. Help!
 
reklama
Niestety kosmetyki w moim przypadku nie dały rady. W ostatnim trymestrze tak szybko mi brzuch skoczył, że niestety skóra nie dała rady. Jednym kosmetyki pomagają innym niestety nie.
 
Jeżeli jest predyspozycje do nich, lub Brzuszek szybko rośnie, kremy nie pomogą.. W pierwszej, trzeciej i teraz czwartej ciazy rozstępów brak, w drugiej brzucha nie było do 25tc, a potem wystrzelił i cały brzuch.
Trzeba nauczyć się z nimi żyć :) ❤️
 
rozumiem cię doskonale, ja byłam w bliźniaczej ciąży. w moim przypadku widoczne rozstępy były nieuniknione. też po ciąży chciałam się ich pozbyć i zdecydowałam się na zabieg mezoterapii igłowej, który przeprowadziłam w krakowie.
 
A w której filii byłaś, cyz może w obu miejscach mają taką samą ofertę? Bo z tego co widzę na ich stronie to mają siedzibę w Bonarce i przy ulicy Dobrego Pasterza.
 
Wiesz co ja byłam przy ulicy Dobrego Pasterza, aczkolwiek może w Bonarce też mają ten zabieg w ofercie. Wiesz co najlepiej zrobisz jak do nich zadzwonisz i się zwyczajnie zapytasz, tak najszybciej uzyskasz odpowiedź.
 
reklama
Do góry