reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży - jak się pozbyć?

Dziewczyny spamuje na wszystkich foach, blogach itd. bo sama borykam się z rozstępami i wiem jaki to kompleks i defekt ale jeżeli nie możecie zaakceptować swoich rozstępów i chcecie je zredukować lub pozbyć się ich całkowicie to w przyszłym tygodniu (początek stycznia 2020) w Instytucie Kosmetologii Maeve w Kielcach rusza akcja "Pozbądź się rozstępów do lata za 150zł". Jak już zapewne wiecie jedną z najskuteczniejszych metod jest usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym, działa również na blizny i właśnie teraz będziecie mogły skorzystać z tych zabiegów w cenie 150zł za 1 partię ciała czyli np. brzuch lub uda przód, pośladki itd.. Promocja będzie trwała aż do wiosny także można wykonać małą seię zabiegową. Więcej Info maeve.instytut.kosmetologii@gmail.com oraz FB. Zabiegi wykonywane są laserem Alma Harmony XL PRO
 
reklama
Ważne jest tez nawilżanie i zapobieganie, bo potem są problemy, ja całą ciąże się smarowałam, kupowałam na doz kosmetyki dedykowane ciężarnym :)
 
Racja Pati28, całą ciążę powinno sie dbać i smarować i jeszcze po, jesli się pojawiły. I bardzo oleje pomagają Mamuski drpgie, polecam z całego serducha, a najlepszy z najlepszych jaki sprawdziłam sobie ( i używam dalej) to olej Busajna - mega ujędrniający i nawilżający i likwidujący rozstępy. Rewlacja po ciąży na rozciągnięta skórę też a to ma kazda - sprawdcie sobie , nie zaszkodzi - zresztą antyalergivzny jest. Zalet ma mase, nawet opryszcze mi wyleczył nie raz :yes:
 
Ja nie smarowalam ,ani w trakcie, ani po ,i wszystko znikło, chyba to zależy od skóry, jak mają być to będą, i nic nie pomoże
 
Dziewczyny spamuje na wszystkich foach, blogach itd. bo sama borykam się z rozstępami i wiem jaki to kompleks i defekt ale jeżeli nie możecie zaakceptować swoich rozstępów i chcecie je zredukować lub pozbyć się ich całkowicie to w przyszłym tygodniu (początek stycznia 2020) w Instytucie Kosmetologii Maeve w Kielcach rusza akcja "Pozbądź się rozstępów do lata za 150zł". Jak już zapewne wiecie jedną z najskuteczniejszych metod jest usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym, działa również na blizny i właśnie teraz będziecie mogły skorzystać z tych zabiegów w cenie 150zł za 1 partię ciała czyli np. brzuch lub uda przód, pośladki itd.. Promocja będzie trwała aż do wiosny także można wykonać małą seię zabiegową. Więcej Info maeve.instytut.kosmetologii@gmail.com oraz FB. Zabiegi wykonywane są laserem Alma Harmony XL PRO
Byłeś może na tych zabiegach ? Ciekawa jestem rezultatów
 
Tak całkiem całkiem to raczej niemożliwe. Niestety ale sama z powodu skłonności genetycznych dorobiłam się wielu rozstępów na brzuchu podczas ciąży (dużo też przytyłam tak wieć trochę w tym mojej winy - wiadomo, ze jak brzuch większy to rozstepy również znacznie bardziej się odznaczają).
Wcieranie kremów niestety nie pomogło, kremy takiej mocy nie mają aby usunąć trwałe zmiany na skórze ;) Ale zastanawiam się nad poddaniem sie jakiemuś zabiegowi na skórę. Link do: Stomatologia i medycyna estetyczna - Arte Clinic Gliwice
Jakbyś się zdecydowała na zabieg to chętnie zobaczę efekty. Ja też przytulam więc postanowiłam sobie, ze dopiero jak wrócę do starej wagi zafunduje sobie zabieg. 😀
 
Dziewczyny spamuje na wszystkich foach, blogach itd. bo sama borykam się z rozstępami i wiem jaki to kompleks i defekt ale jeżeli nie możecie zaakceptować swoich rozstępów i chcecie je zredukować lub pozbyć się ich całkowicie to w przyszłym tygodniu (początek stycznia 2020) w Instytucie Kosmetologii Maeve w Kielcach rusza akcja "Pozbądź się rozstępów do lata za 150zł". Jak już zapewne wiecie jedną z najskuteczniejszych metod jest usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym, działa również na blizny i właśnie teraz będziecie mogły skorzystać z tych zabiegów w cenie 150zł za 1 partię ciała czyli np. brzuch lub uda przód, pośladki itd.. Promocja będzie trwała aż do wiosny także można wykonać małą seię zabiegową. Więcej Info maeve.instytut.kosmetologii@gmail.com oraz FB. Zabiegi wykonywane są laserem Alma Harmony XL PRO
Ja smarowalam sie kremem do kobiet w ciazy 3 razy dziennie i olejek pod prysznic , przytylam dosc sporo i mam bardzo malutko roztepow .😊
 
reklama
Jak bardzo duże rozstępy to pozostaje tylko zabieg, jak mniejsze to można próbować "domowym sposobem". Ja sobie chwalę ten specyfik, stosowałam zarówno na (nieco mniejsze) rozstępy i rozstepy Bio-Oil Skincare.
Swoje też robi czas i systematyka. Moze te rozstępy w 100% nie zniknnęły, ale z czasem się rozjaśniły i nie są jakoś mocno widoczne, trzeba się przyjrzeć :p
 
Do góry