reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży - jak się pozbyć?

reklama
Ja stosuję kolagen. Dwie ciąże w bardzo krótkim okresie. Rozstępy mięśni brzucha i rozstępy, blizny, przebarwienia. Widzę ogromną poprawę skóry po smarowaniu i ćwiczeniach.
 
Mi na świeże całkiem sprawił się krem na bazie bluszczu, żeńszenia i chyba kofeiny. Chociaż lojalnie uprzedzam, że nie sprawił że zniknęły całkowicie, po prostu załagodził widoczność :p
 
Ja od poczatku 2trymestru stosuję cały czas krem i elejek na rozstępy, smaruję się codziennie rano i wieczorem żeby skóra była cały czas nawilżona, ujędrniona, rozmasowana itd itd. I przez prawie całą ciążę mogłam się chwalić że rozstępy mnie nie atakują, mimo że przytyłam 20kg co widać głównie na części środkowej ciała: brzuch biodra uda tyłek ... a i cycki. Jaka ja dumna byłam że ... ech
Do czasu !!! Obecnie jestem w 33/34tygodniu więc w sumie lecę ostatni miesiąc na dniach i nagle nagle nagle bo jeszcze niedawno serio ich nie było ... wyskoczyły mi takie rozstępy na bokach i dolnej częsci brzucha że jestem w szoku. I kapkę przerażona gdy je zobaczyłam.
Także umówmy się - organizm organizmowi nie równy i to jest taka loteria - albo będą albo nie.
 
Witam, nie wiem czy mogę tutaj wkleić link, ale może któraś znajdzie w tym filmiku coś dla siebie
 
reklama
na rozstępy swietnie u mnie sprawdził sie Olejek Busajna. super naturalny kosmetyk, uzywam do dziś dnia. super ujedrnia i nawilza skóre, nawet w opalaniu pomaga
 
Do góry