reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży jak zwalczyć?

do krakowa mam trochę daleko, ale też zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej usunąć tych moich rozstępów za pomocą medycyny estetycznej :( bo na basanie to tylko w stroju jednoczęściowym występuje.
 
reklama
Dziewczyny, a jak w ciąży nie ma rozstępów to po ciąży mogą wyjść? Jestem w 9mcu, na razie nie mam, smaruje się codziennie różnymi paściami, nie wyszły ale zastanawiam się jak będzie po porodzie?
 
Ja kupuje zawsze kosmetyki-balsamy i oliwki przeznaczone dla kobiet w ciąży, wtedy mają dobre działanie, zazwyczaj na doz zamawiam.
 
Dziewczyny spamuje na wszystkich foach, blogach itd. bo sama borykam się z rozstępami i wiem jaki to kompleks i defekt ale jeżeli nie możecie zaakceptować swoich rozstępów i chcecie je zredukować lub pozbyć się ich całkowicie to w przyszłym tygodniu (początek stycznia 2020) w Instytucie Kosmetologii Maeve w Kielcach rusza akcja "Pozbądź się rozstępów do lata za 150zł". Jak już zapewne wiecie jedną z najskuteczniejszych metod jest usuwanie rozstępów laserem frakcyjnym, działa również na blizny i właśnie teraz będziecie mogły skorzystać z tych zabiegów w cenie 150zł za 1 partię ciała czyli np. brzuch lub uda przód, pośladki itd.. Promocja będzie trwała aż do wiosny także można wykonać małą seię zabiegową. Więcej Info maeve.instytut.kosmetologii@gmail.com oraz FB. Zabiegi wykonywane są laserem Alma Harmony XL PRO
 
koleżanka poleciła mi taki olejek Busajna, no rewelacja. Nie wierze w takie magiczne preparaty ale co do niego miała 100% racji. Wydajny, wystarczy kilka kropelek, wchłania się super. a ten zapach...ma własciwości odżywcze, nawilżające, zapobiega rozstępom, zmarszczkom, nawet pomaga w łuszczycy, wszelkie podrażnienia łagodzi. Pozbyłam się rozstępów ale i regularnie stosowałam i w ciąży i zaraz po...super efekty, dlatego warto zadbać o siebie a z tym olejkiem to łatwa sprawa
 
Niestety jak masz czerowne to jeszcze mozna cos pdzialac ale jak luz stare sa to nic nie pomoze zaden kosmetyk jedynie jak kogos stac to operacja laserowa😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
koleżanka poleciła mi taki olejek Busajna, no rewelacja. Nie wierze w takie magiczne preparaty ale co do niego miała 100% racji. Wydajny, wystarczy kilka kropelek, wchłania się super. a ten zapach...ma własciwości odżywcze, nawilżające, zapobiega rozstępom, zmarszczkom, nawet pomaga w łuszczycy, wszelkie podrażnienia łagodzi. Pozbyłam się rozstępów ale i regularnie stosowałam i w ciąży i zaraz po...super efekty, dlatego warto zadbać o siebie a z tym olejkiem to łatwa sprawa
Ja nie wierze w jakies olejki moze troche cos pomoze ale jak juz sa zabliznione rostepy to watpie zeby pomoglo
 
Ostatnia edycja:
Do góry