reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży jak zwalczyć?

Dokładnie, są to rozstępy. Ich powstawanie moze byc warunkowane wieloma czynnikami: tyciem, zmianami hormonalnymi, szybkim wzrostem (bardzo czesto pojawiają sie u młodych osób). Bywa, że rozstępy mają też kulturyści, w sytuacji w której szybko dopompują sobie mięśnie.
Post z przed prawie 4lat a rozstępy typowo po ciąży są w tytule pisze...
 
reklama
Hej, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się rozstępów po ciąży? Kurcze mi w ostatnim trymestrze tak brzuch urósł, że po porodzie mi zostały spore rozstępy.
Nic. W trakcie ciąży trzeba smarować...olejkami, balsamami itp. zresztą sporo zależy od stanu skóry przed ciążą....teraz za późno żeby działać no chyba że laserowa terapia coś zdziała.
 
na rozstępy swietnie u mnie sprawdził sie Olejek Busajna. super naturalny kosmetyk, uzywam do dziś dnia. super ujedrnia i nawilza skóre, nawet w opalaniu pomaga
 
Może spróbuj tych olejków.Ja zrobiłam mieszankę na bazie oleju kokosowego.Smaruję raz dziennie i znikają trochę, teraz jestem w kolejnej ciąży i na razie nic nie ma, ale ja z synem przytyłam ponad 20 kg byłam na początku strasznie szczupła i to dlatego.teraz półmetek i chyba z 4kg przytyłam,ale bardzo polecam ten sposób na pewno skóra Ci za to podziękuje🙂
 

Załączniki

  • IMG_20231009_155215_HDR.jpg
    IMG_20231009_155215_HDR.jpg
    685,9 KB · Wyświetleń: 6
Do góry