reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

Maggusia pisze:
osinka pisze:
kurczaki, a moje na brzuchu nie bledną... smarowałam je jakiś czas kremem i chyba jaśniały, ale potem odechciało mi się ::) szkoda, że nie jestem systematyczna w stosunku do siebie... :-[

Osinka sprobuj krem Eveline 3D malo kosztuje chlodzi i nawet jest fajny bo mi troszke zjasnialy po nim.Polecila mi go moja kumpela ktora miala na biuscie rozstepy teraz jej wogole nie widac golym okiem.

mam go Maggusia 8) początkowo smarowałam systematycznie i była poprawa, ostatnio nie chce mi się tego robić :p ale wezmę się w końcu za siebie!!!
 
reklama
Milla pisze:
magdalenaB pisze:
czytałam ze to nie jest regula jesli mialo sie przy pierwszym porodzie cc to nie oznacza to ze przy drugim tez tak bedzie ;) wiec milla moze ominie cie "krojenie" :D
niestety lekarz mi powiedzial ze juz zawsze bede miec cesarki  :(
Oj,Milla ,cos lekarzowi sie chyba pomylilo...bedziesz miala CC jezeli zajdziesz w ciazy w ciagu dwoch lat od ostatniego CC,ale potem to wcale nie musi byc CC.Moze byc jezeli drugi porod bedzie trwal zbyt dlugo,t.zn. skurcze bo takie dlugie skurcze to jednak obcoazenie dla macicy,ale przeciez za zwyczaj drugi porod trwa o wiele krocej niz ten pierwszy.

Ja tez mialam CC- szczerze bardzo dobrze sie czulam po nim.Pewnie ze bolalo,ledwo sie ruszalam,no jak po kazdej operacji...ale nie boje sie nastepnego CC.A teraz to mi zostala rozowa kreska,ktora juz od dluzszego czasu mnie w ogole nie boli...na szczescie!
 
Podziwiam was dziewczyny, ja po CC dluo dochodzilam do siebie, przez pierwszy tydzien to ledwo sie ruszalam. Teraz tez juz jest generalnie ok, nawet pompki (meskie robie}, ale przynajmniej przez pierwsze miesiace nie moglam uniesc nic ciezszego niz moja Ola.
Tez planuje jeszcze dziecko i mam nadzieje, ze obejdzie sie bez krojenia, choc ktoz to wie ???
 
benita_29 pisze:
Milla pisze:
magdalenaB pisze:
czytałam ze to nie jest regula jesli mialo sie przy pierwszym porodzie cc to nie oznacza to ze przy drugim tez tak bedzie ;) wiec milla moze ominie cie "krojenie" :D
niestety lekarz mi powiedzial ze juz zawsze bede miec cesarki :(
Oj,Milla ,cos lekarzowi sie chyba pomylilo...bedziesz miala CC jezeli zajdziesz w ciazy w ciagu dwoch lat od ostatniego CC,ale potem to wcale nie musi byc CC.Moze byc jezeli drugi porod bedzie trwal zbyt dlugo,t.zn. skurcze bo takie dlugie skurcze to jednak obcoazenie dla macicy,ale przeciez za zwyczaj drugi porod trwa o wiele krocej niz ten pierwszy.

Ja tez mialam CC- szczerze bardzo dobrze sie czulam po nim.Pewnie ze bolalo,ledwo sie ruszalam,no jak po kazdej operacji...ale nie boje sie nastepnego CC.A teraz to mi zostala rozowa kreska,ktora juz od dluzszego czasu mnie w ogole nie boli...na szczescie!

Lekarz powiedzial ze jestem bardzo wąska w biodrach i to dlatego. Moze i bym urodzila ale w strasznych męczarniach.
 
Milla podejrzewam ze jakbym rodzila w Polsce to tez bym miala cesarke a tutaj(anglia) oby sie bez tego ale tak jak napisalas rodzilam bardzo sie meczac no i trwalo to az trzy dni az sie wykrwawialam.
 
lolcia81 pisze:
Milla pisze:
Tez jestem po cc. Dzięki Bogu tez mnie nisko cięli. Teraz jest rózowa. Moze za dwa lata zblednie. Jakos mnie nic nie boli, zreszta ja juz tydzien po cesarce sama autkiem jezdzilam na 4 pietro sie wczłapywalam. Ogolnie dobrze to przeszlam. Ciekawe jak bedzie po następnej jesli bede miec jeszcze booboo
Milla ja też dobrze czułam się po cc. Teraz nic mnie nie boli, a codziennie śmigam na czwarte pietro nawet po kilka razy (najpierw wózek, potem Mateusz itp.)

ja po dwóch cc :)
jeszcze tylko moze byc jedno :)
 
reklama
Do góry