reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep podniebienia i wargi

Maya jeszcze w dwupaku jestem:tak: czekam na akcje:tak:
my nastawiamy się na operacje w Formmed,zaczelismy oszczędzać bo jeśli to najlepsza klinika to inna nie wchodzi w gre.
Haniad ​śliczne dzieciaczki.
 
reklama
Majuska super podejscie :-) prof Dudkiewicz jest nr 1 w Polsce. My bylismy u niej na konsultacji, ale wybralismy ostatecznie IMiD, bo tam operuje rojka lekarzy, ktorzy operuja razem z prof Dudkiewicz w formmedzie, a 10tys zaoszczedzimy, przyda sie Mai na przyszlosc. Ale jezeli decydujecie sie na formmed to na pewno jest to dobra decyzja :-)
wysłalam Ci maila, sprawdź :-) Ściskam kciuki za Ciebie i Twoją córeczkę :-)
 
Majuska jak sie czujesz? czekamy na porodowkowe wiesci kochana :-)

Hania a mam jeszcze pytanko. Pisalas ze przed operacja szczelna dziasla sie zwezila u Twojego synka, a z kolei w poradni rozszczepów do ktorej chodzę z Mają powiedziano mi, ze płytka ma zapobiec powiększaniu i rozszerzaniu się rozszczepu. <?> Już nie wiem co mysleć ?
 
5.10 urodziłam córeczke:-) jestesmy już w domku, czujemy się dobrze dochodzimy do siebie malutka grzeczna, pokarm odciągam i karmienie idzie nan dobrze:tak:, w szpitalu ordynatorka polecała mi coś na zatrzymanie laktacji że bedzie to dla mnie problem:szok: bo jej powiedziałam że chce odciągać jakaś paranoja pobyt i opieke w szpitalu wspominam bardzo średnio. mykam bo woła:tak:
 
Witam, mój synek tęz ma rozszczep wargi i podniebienia, do porodu zastało jeszcze (a może tylko) 2 tygodnie.Majuska gdzie rodziłaś, ja planuje w krakowie na kopernika, jakiej używasz butelki i smoczka do karmienia?
 
A więc dziewczyny które potrzebują informacji na temat kliniki formmed w której moja córka miała operację mając 6 msc i kolejne przed nami, oraz fundacji rozszczepowe marzenia( która jest mega przydatna dla takich dzieci i przede wszystkim dla ich rodziców) proszę o kontakt mailowy ponieważ rzadko zaglądam na forum(dwójka dzieci rok po roku) mój mail krzeminskaweronika@gmail.com miło mi będzie komuś może pomóc przy decyzji co wybrać i opisać jak to wygląda jak również prześlę zdjęcia córci przed i po operacji i opowiem jaki będzie kolejny tok leczenia no i przede wszystkim koszt.. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry