reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszczep wargi i podniebienia

Dołączył(a)
29 Marzec 2016
Postów
1
Witajcie. Urodziłam synka z rozszczepem wargi i podniebienia.
Do karmienia używamy butelki i smoczka firmy Medela. Do smoczka były dołączone membrany których jak na razie nie używałam. Mały jadł różnie czasem 10 ml a czasem 30 czas karmienia też był różny. Wlewanie mleka które było w smoczku do butelki żeby je podgrzać powodowało rozlewanie się pokarmu, którego i tak nie mam w piersiach za dużo. W smoczku także zrobiliśmy większą dziurkę która teraz pękła i jest sporawa ale synek je coraz lepiej wiec chyba tak jest dobrze.
Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie w opiece, karmieniu dziecka z taką wadą? Będę wdzięczna za jakiekolwiek rady bądz wskazówki a także informacje o operacji leczeniu.
Synek jest kochany i chce jak każda matka dla niego jak najlepiej mam nadzieję że tu znajdę inf jak mogę mu pomóc :) :biggrin2:
 
reklama
Do góry