reklama

Rozszerzabie diety i brak kupki

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez All-me, 20 Grudzień 2013.

1. All-me

All-me Fanka BB :)

Dziewczyny od soboty mojej 5 mies coreczce zaczrlam rozszerzac diete. Od 6 dni dostaje marchrweczke ze sloiczka.
    Potrafi przrz dwa dni nie robic kupki. Karmie ja piersia.
    Czy to jakas nieprawidlowosc po marchewce czy tak moze byc i nic z tym nie robic??
    Jeszcze 2 tyg temu robila z 6 razy dziennie kupke.

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

robiła bo była na mleku :-)

przy rozszerzaniu diety zwykle wypróżnienia się regulują, a szczerze wątpię by miała zatwardzenie po samej marchewce :-) oprócz tego podajesz jakieś kaszki? obserwuj przede wszystkim czy córcia nie ma bolesnych wypróżnień i czy kupka nie jest za twarda czy za sucha, jeśli nie to wszystko jest ok ;-)

3. reklama
  4. aniag78

aniag78 Fanka BB :)

Marchewka zatwardza, możesz podawać je w połączeniu (Lub zamiennie) z jabłkiem, bo ono rozluźnia.
    Córci może się powoli zmieniać poziom przyswajania, więc zacznie robić mniej kupek. U nas na samym mleku pieluszka też była co chwilę brudna, a po rozszerzaniu diety kupka była raz dziennie lub co drugi dzień.

5. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

ale faktycznie że gotowaną marchewkę i ryż podaje się przy kłopotach z żołądkiem, np. biegunce ;-)

no ale obserwuj i jeśli jest ok to się nie przejmuj :-)

6. Kwiatuszekk23

Kwiatuszekk23 Fanka BB :)

Dokładnie tak jak dziewczyny piszą. Gotowana marchewka zatwardza... Baaa i to bardzo. Ile się moja córka namęczyła żeby po niej zrobić kupkę... Teraz do tej pory jak zjada coś z marchewką to kupka "ciężej" idzie. Możesz jej podać suszoną śliwkę ze słoiczka. Po niej kupka idzie jak wściekła:-D Bobovita ma taką od 4mc i gerber też.

7. lolea

lolea Początkująca w BB

Hej, u nas było tak samo jak pisze aniag78 na samym mleku pieluszka była brudna co chwilę, a po podaniu pierwszej marchewki lupy brak ale podanie jabłuszka pomogło i teraz kupka jest raz dziennie lub co drugi dzień.

Poleć forum