reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

mój ładnie je widelcem i palcami, z łyżki mu się trochę wylewa, a że ja nie lubię ciaprania to mu tak nie daję na razie ;-)
 
reklama
O to tak jak ja, Adaś wyrywa sie do jedzenia samemu sztuccami ,ale ja wole sama czy M by mu dał.Ale musze się w końcu przemóc ,bo się w końcu nie nauczy i u teściów na obiedzie będzie rekami zajadł:-D
 
U nas nie ma mowy o samodzielnym jedzeniu, wszystko kest memłane w rękach. Wstyd przyznać, ale wieczorna kaszka nadal z butli...
 
K8 a co to za wstyd, u nas z samego rana i na noc też mleko samo lub z kaszka zz butli, rano to dlatego ,że ja moge sobie spokojnie swoje zjeść:-p a na noc dlatego ,że je w łóżku,bo od razu po opróżnieniu w kimono;) mógłby wypić to z kubeczka rurką czy z bidonu,ale na razie nie będę zmieniać.Sam je drugi śniadanie i obiad(jeśli da się rekami zjeść albo z moją pomocą łyżeczką czy widelcem i jest ok;)
 
Do góry