reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę Maluszków

Popijała z niego wodę gdzieś od 5 miesiąca - po obiadkach. Nie próbowałam jej dawać z tego mleka. Piła z niego super :tak:.
 
reklama
hehe xP smakowalo mu chyba :-D moja mama tylko raz niunce dala do lizniecia jabłuszko.

mamy karmiące w mieszany sposób, jak Wy to robicie ze wasze dzieci chcą butle?
ja mojej niuni probowalam wczoraj dac butle z kaszka i za nic jej nie chciala... dzis juz z butli ubylo jakies niecale 20ml ale zdecydowana wiekszosc wyladowala na sliniaczku zamiast w brzuszku...
 
mala.di Moja tez jest Na piersi I nie toleruje smoczkow a co najgorsze butelek...juz probowalismy Ty, avent z roznym przeplywem, canpol I babyono...takze chyba pozostaje dawac lyzeczka.

Pamelcia100 Twoje dziecię chociaż mamusi mleko chce ze smoka pociągnac , a z moja 2 razy dalo się ja oszukac a teraz juz sie zorientowala ze to nie jest cycek i sie bawi tylko smoczkiem :-/

LeRemi No my też na gloda ja meczylismy...wytrzymala 6h bez jedzenia i nadal krzyczala przy podawaniu butelki z moim mlekiem ...i sie poddalismy a Tobie ile to glodzenie zajelo ?

Te cycowe dzieci to jednak mocno problematyczne sa ;-)
 
LeRemi ja moja 2 i pol godziny dalam rade przetrzymac...i to naprawde z wielkim trudem, potem byl krzyk niesamowity, nie mialam serca dluzej jej meczyc....moze do niej w ogole nie dociera ze ta kasza to jedzenie jest:p i nie wie ze sie najesc moze:-D nie wiem no. ale probujemy, dwa razy dziennie przyzwyczajac. moze kiedys zalapie. smoka załapala ;)
 
mala.di a po jakiego czorta podajesz kaszkę z butli. W życiu tego nie robiłam. Łyżeczką ją karm ma już prawie cztery miesiące powinna załapać
 
Nie pamietam dokladnie ile ja przetrzymalam ale byla juz na maxa glodna,splakana i to bylo przed spaniem na noc wiec zmeczona po calym dniu. Jak jej wlozylam smoka od butli do buzki to jeszcze go nacisnelam zeby to mleczko trysnelo no i wtedy zaskoczyla.
Ale kaszke butla? Do tego najlepsza lyzeczka:)
 
reklama
A ja się muszę pochwalić,że kupiłam dzisiaj słoiczki...pierszą marchewkę,marchewkę z ziemniaczkiem,dynię z ziemniakami,zupkę i szpinak z ziemniakami...do tego z owoców:jabuszko,banany,brzoskwinie...wszytsko Hippa bio...jutro otworzę marchewkę i zobaczymy czy damy radę coś zjeść...Mam nadzieję,że z 3 łyżeczki wszamiemy...a potem wielka obserwacja kupki...
 
Do góry