reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Fogia fuuuuuuuuj, współczuję. Już sam zapach nutramigenu odrzuca.....

Dziewczyny a jakbyście spróbowały dawać im trochę żółtego serka? Albo topionego? Emilka uwielbia :tak:
 
reklama
Oj, u nas też już od ponad roku nie ma mleka modyfikowanego. Witek lubił pić NANa od 1 do 3, ale Juniora już nie. Mleka krowiego też nie pije, nawet z kakao, sera żółtego nie tknie. Za to je serki homo, serki topione, jogurty naturalne, budynie itp. Wypije nawet kefir i maślankę :dry: Fuj :blink:
 
U nas z jedzeniem tragedia, nic nie chce jesc, a pomylslec ze jaszcze pare tygodni temu mowilismy, ze co jak co, ale z jedzeniem zadnych problemów nie mamy:wściekła/y:
 
czyli z całej pólki nabiałowej musicie wyszukać ten jeden produkt, który Waszym dzieciom spasuje.

Aaga u nas też jakby gorzej, chyba wiosna idzie i Emilka postanowiła zadbac o figurę :-p
 
a u nas jest zdecydowanie jedzeniowe polepszenie:-)
Jak wczoraj wazyłam młodego to miał już pół kilo więcej niż na bilansie także jestem mega zadwolona...
tyle że odebrałam te wyniki - morfologia, wapń, fosfor i fosfataza alkaiczna i nie jest za dobrze:-(najgorzej ze do pediatry pojde dopiero jak wroce z Poznania ale zapytam w pon tego lekarza, w koncu on tez sie na tym zna...
 
reklama
Do góry