reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

Wczoraj Witek dostał pierwszy raz soczek jabłkowy. Dostał dwie łyżeczki soku rozcieńczonego wodą. Pierwsza łyżeczka soku wypłynęła mu z buźki, bo nie wiedział jak to ma połknąć :szok::tak:, ale resztę to już pochłonął z apetytem :tak::-D Na widok drugiej łyżeczki ładnie otwierał już buźkę ;-):tak::-D:laugh2: A dzisiaj dałam mu już 30 ml rozcieńczonego soczku - też wypił w szybkim tempie i z wielką ochotą :-D
 
reklama
Agnieszka lyzeczka zeby smak dziecko poznalo,a potem mozna dacv buteleczke:tak:
a my dzis bylysmy sie zwazyc u pediatry bo Laura ostatnio ma slaby apetyt,i przybiera to najwazniejsze i lekarka powiedziala ze pomalu moge wprowadzac inne rzeczy jak butelka jej jnie pasuje,wiec poczekam tydzien,dwa i do dziela:-D
 
Ale przeceż nawet te 2 lyżeczki można podac poprzez butelke.Maluch nie umiejeść z łyżeczki a do tego dostaje nowy produkt do spróbowania.
 
wczoraj na noc dałam Filipowi do mleczka troche kaszki ryżowej bananowej (na 210 ml mleczka jakies 1,5 łyżki). wciągał aż mu się uszy trzęsły:-D. dziś moze trochę więcej dodam, tylko jeszcze smoczkó większych nie mam, wiec mam nadzieje ze te co mam, to się nie zatkają.
no i poczekam kilka dni z soczkiem, zeby zobaczyc jak reakcja na kaszkę
 
Jeremi jest tylko na piersi, więc ma jeszcze czas z rozszerzaniem diety - powiadają, że nawet do 6 miesiąca :szok: ale jak was czytam , to chyba tyle nie wytrzymam :laugh2:
 
Jeremi jest tylko na piersi, więc ma jeszcze czas z rozszerzaniem diety - powiadają, że nawet do 6 miesiąca :szok: ale jak was czytam , to chyba tyle nie wytrzymam :laugh2:


U mnie jest dokładnie tak samo Julcia tylko cycuszek:tak: ale dziś kupiłam jeden soczek i zamierzam za kilka dni zacząć jej podawać, bo przecież skoro od czasu do czasu pije herbatkę to może też napić się soczku:cool2:
Mariola ja jednak nie wytrzymam pierwsza
:-) Ale staniemy na razie tylko na soczku coś więcej to może jak mała skończy 5-6 miesięcy, puki co wystarcza jej cycuszek:tak:
 
reklama
Do góry