reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
Ja od wczoraj podaję Witkowi 60 ml soczku jabłkowego, ale nie rozcieńczonego wodą. Wypija go z wielki apetytem. Od jutra dostanie soczek marchwiowo-jabłkowy :-D
 
Monika powiec Ci, ze ten soczek gorzej wygladal niz smakowal. Jablko zabilo smak brokulow. :tak: Tylko kolor byl taki sraczkowato-zielony. :baffled: :eek:
Dzisiaj jeszcze jedno 60ml tego soczku i koniec, wiecej brokulow nie kupuje, przynajmniej narazie. :no:
 
aph wogole czemu zaczelas od brokulow? a nie np od marchewki?
ja narazie daje marchewke z ziemniaczkiem ze sloiczka tutejszego i w przyszlym tygodniu sprawdze jak zareaguje na jablluszko z gruszka :) bo jednoskladnikowych sloiczkow tutaj nie ma :/
 
czy ma któraś z was dziecko ze skazą białkową??

bo moja Dominika ma skaze i sama do końca niewiem co moge jej wprowadzać... wprowadziłam jej soczek jabłkowy i herbatke malinową


a najbrdziej mnie ciekawi jaką moge kaszke kupić do mleka sojowego? :confused:
mała pije mleko sojowe a chciałabym jej zacząć dodawać kaszke do mleczka... no i bądź madry i wiedz jaką tą kaszke mam kupić :-);-)

może któraś z was wie?
 
Aniay, reszte juz jedlismy. :tak: Tzn, jabluszka, marchewke i ziemniaczki z marchewka. :tak: No a kolejny sloiczek po 4 miesiacu to byly wlasnie brokuly. :-)

Mika, Robert ma skaze i daje mu wszytkie sloiczki jak leci. A kaszke ryzowa z jablkami lub bananami. Mi lekarka powiedziala, zeby dzielic soczki, czy sloiczki na 3 dni i sprawdzac, czy cos sie dzieje, czy nie. U nas narazie odpukac nic po zadnym jedzonku nie bylo. :tak:
 
aph: no to bardzo dobrze :-) kurcze ja wprowadziłam herbatke malinową z hippa (ale już z tydzień ją pije) i mała od 3 dni ma troszke brzuszek w plamy no i niewiem czy to przez nią czy nie :eek: czy oże jabłuszko.. musze wszystko wycofać i zacząć od nowa :tak:;-) aż wynajdę to nieszczęsne coś :-)
 
my wprowadzamy pojedyńczo. najpierw była kaszka ryzówa o smaku bananowym do mleka, teraz jest soczek jabłkowy, od jutra marchwiowy. i dalej już mieszane soczki (jabłkowo-winogronowy, jabłkowo-marchwiowy) i dania (jabłko, marchew, jabłko z marchwią, marchwe z ziemniaczkami, zupka jarzynowa bez mięska). na razie tylko tyle mam zakupionego

a powiedzcie mi, czy wy kupujecie soczki/papki wszystkie tej samej firmy? bo ja pokupowałam różne )hipp, gerber, bobovita)
 
reklama
Mika moja Emilka ma skaze bialkowa spoojnie mozesz podawac kasze ryzowa my kupujemy bobovita stopniowo wprowadzalam emilce najpierw marchewke potem soczek jablkowy a potem marchewke z dodatkami i rozne rodzaje soczkow i u nas bylo ok
 
Do góry