reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

A my dzisiaj "wciagnelismy" cale jabluszko potarte. I na koniec byla awantura, ze tak malo. :tak:
Za to zupka jarzynowa z Bobowity jest fuj... :baffled: Robert zaciskal buzie i plul nia na wszystkie strony. A dziwne, bo tak w sumie przewaga marchewki w skladzie jest. :baffled:
 
reklama
Elfiko ... wtrącaj się ile wlezie, ja bardzo cenię sobie zdanie doświadczonej mamy :-) i dziękuję za odpowiedź co do rozcieńczania.

Nawet łyżeczką mu dziś nie dałam, bo nie było okazji, byłam u gina i wszystko już prawie zagojone, ale jeszcze tydzień celibatu zalecił :wściekła/y: Chyba jest o mnie zazdrosny ;-) :laugh2: I jakoś tak dziwnie mi było wychodząc od niego bez umówienia się na kolejną wizytę :eek: Chyba będę tęsknić :baffled:

No a tak w temacie, to narazie soczek, mam nadzieję, że będzie chciał z butli, a potem muszę nauczyć go pić sztuczne, to może się gdzieś wyrwę na imprezkę :confused:
 
Melduję, że dałam Witkowi pierwszy przecier owocowy - z jabluszka. Pierwszego dnia to był bardzo zdziwiony nowym smakiem i inną konsystencją, więc jak tylko miał przecier w buzi to robił języczkiem tak jakby pił soczek lub mleczko, więc wszystko mu wyleciało z buziuchny :szok::-D Ale drugiego dnia nauczył się już jak trzeba jeść i poszło zdecydowanie lepiej. Zjadł 1/3 słoiczka z wielkim apetytem :tak::-D:laugh2:
 
My nie wprowadzamy zarazie żadnych nowości :no: póki co sam cycuszek wystarcza :tak: Jedyną nowością to są soczki od czasu do czasu :tak: i wczoraj zakupiliśmy nową herbatkę od 4 miesiąca - jabłko z melisą :-)
 
moja dzidzia wypila dzisiaj prawie 110 ml z butelki!!!! ale mojego mleka a nie sztucznego !! ciesze sie ze przynajmniej moje z butli wypije :-) wiec bede odciagac i zostawiac w razie potzreby malego rodzicom :-)
 
reklama
Do góry