reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

reklama
My nie wprowadzamy zarazie żadnych nowości :no: póki co sam cycuszek wystarcza :tak: Jedyną nowością to są soczki od czasu do czasu :tak: i wczoraj zakupiliśmy nową herbatkę od 4 miesiąca - jabłko z melisą :-)
Xmamusko!
ja to wolałabym poczekać jeszcze z tym wprowadzaniem nowości i pokarmić mojego Filipcia piersią najdłużej jak sie da. Niestety sie nie udało.
Styczniowe butlkowe mamy mam do was pytanie. Ile ml mleczka zjadają wasze pociechy. Mój Filipcio je 210 ml 4-5 razy na dobę. trochę się niepokoje, ze tak dużo.

hK8ip2.png


 
fogia nie wiem czemu siue niepokoisz to moznaby powiedziec ksiazkowy standard:) moja zjada 180-210 4 5 razy na dobe
 
Xmamusko!
ja to wolałabym poczekać jeszcze z tym wprowadzaniem nowości i pokarmić mojego Filipcia piersią najdłużej jak sie da. Niestety sie nie udało.
Styczniowe butlkowe mamy mam do was pytanie. Ile ml mleczka zjadają wasze pociechy. Mój Filipcio je 210 ml 4-5 razy na dobę. trochę się niepokoje, ze tak dużo.

hK8ip2.png


moja Laura je co 3 godz 100,110ml czyli 8 razy na dobe
 
Wiem, że to książkowy standard ale ciągle słyszę od różnych osób, że to bardzo dużo jak na takiego dzieciaczka.Człowiek już sam nie wie co myśleć.... Filippo waży teraz 7600. Nie jest grubaskiem, jest po prostu dużym dzieckiem.

hK8ip2.png
 
fogia, ja 210 daje tylko na noc (tzn z 210 ml wody) w dzień daję po 150 (3-4 razy), ale w międzyczasie są soczki i herbatki, a także jakies danie ze słoiczka. Filip dwa tygodnie temu wazył 7500
 
Fogia mój Witek wypija 170 ml mleczka (wody daję 150 ml), ale to nie zawsze. Czasem spije tylko 120 ml. A dostaje jeść 5-6 razy na dobę, w zależności o której obudzi się w nocy i czy wczesnym rankiem jest już glodny. Pomiędzy posiłkami dostaje soczki albo herbatki i jakieś deserki owocowe. Drugiego maja ważył 6560 gram :-D A na butli jest od prawie 2 miesięcy.
 
reklama
Do góry