reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

dziewczyny my jeszcze caly czas jestesmy na mleku modyfikowanym dwa razy dziennie, młody caly czas pil nestle junior i ostatnio na bilansie dostalismy kilka probek bebilon junior 4(po drugim roku zycia), zrobilam Nikusiowi i zjadl bardzo chetnie cale 200ml 3 razy, no to pomyslalam ze moze mu juz za slodkie jest to nestle i jak pije codziennie to mu obrzydlo i kupilam taka duza paczke za 40zł bebilon 3(po 1 roku zycia bo tego 4 nie bylo) no i nie chce pic:wściekła/y::wściekła/y:
jestem normlnie wsciekla:dry: czy ono jest inne jak ta 4? podaje ktos moze bebilon?
 
reklama
Zuzka w 7 mc zycia po bebilonie miała delikatnie rzecz ujmując ogromna sraczkę więc ja bebilon odpuściłam - nie pomoge.
Zuzka tez pije nestle Junior, z tym, że 1x dziennie i obowiazkowo z kakao.
 
Filip od kilku miesięcy pije zwykłe krowie mleko, przeważnie łaciate - teraz 2%, wcześniej 3,2%. została mi jedna paczka bebiko3, chciałąm mu dac jak skończyło się łaciate akurat - nie zechciał:sorry2:
 
Martuś ... Mati jest cały czas na Bebilonie (pije 2 razy dziennie rano i wieczorem) i faktycznie 4 jest bardzo pyszna ;-) i pieknie pachnie wanilią :tak:, a 1, 2, 3 były takie sobie .... no przynajmniej mnie nie zachwycały zapachem :-D i Mati odkąd przeszliśmy na Bebilon 4 wypija go znacznie więcej niż wcześniej :tak:
 
dziewczyny my jeszcze caly czas jestesmy na mleku modyfikowanym dwa razy dziennie, młody caly czas pil nestle junior i ostatnio na bilansie dostalismy kilka probek bebilon junior 4(po drugim roku zycia), zrobilam Nikusiowi i zjadl bardzo chetnie cale 200ml 3 razy, no to pomyslalam ze moze mu juz za slodkie jest to nestle i jak pije codziennie to mu obrzydlo i kupilam taka duza paczke za 40zł bebilon 3(po 1 roku zycia bo tego 4 nie bylo) no i nie chce pic:wściekła/y::wściekła/y:
jestem normlnie wsciekla:dry: czy ono jest inne jak ta 4? podaje ktos moze bebilon?
Ja podaję obu moim laskom właśnie Bebilon po 2 roku życia hehe, Natalkę chcę przerzucić na zwykłe ale jej nie smakuje już bardziej Marta wypije zwykłe:sorry2::-Da to kupa kasy hehe;-)Bebilon junior 4 konkretnie się nazywa ale jest zwykłe w smaku nie waniliowe
 
... już Ci napisałm na gg, że masz w takim razie nos zepsuty :-D:rofl2::-D:rofl2:, że nawet mojemu małżowi pachnie ... a on też ma nos zepsuty :-D:-D
 
reklama
Ok pierwsze co dziś mój mąż dziś zrobi to powącha Bebilon4:-Dtylko nie wiem czy on wie jak pachnie wanilia a może ja nie wiem:rofl2:
 
Do góry