reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych krasnoludków

co do morfologii to jest wszystko w normie oprocz jakiegos segmentowania ale nie wiem co to:confused:taka ostatnia pozycja na wyniku...

a te szczegolowe na wapń itd to ma:

limfocyty za wysokie bo norma to 20-45 a on ma 70, czytałam że to może być jakaś infekscja w organiźmie wtedy ale on nic poza lekkim kaszlem nie ma to nie wiem:confused:

fosfotaza alkaiczna ma 153,52 a norma to od 35-94
a wapń ma 2,72 a norma jest 2,02-2,60

nie wiem sama, nie chce czytac na necie bo wyskoczyło mi jakieś forum nowotworowe i wole sie nie nakrecac:baffled:
 
reklama
Martucha, wiem, że to nie łatwe, ale czekaj spokojnie na jakąś konsultację i sama nic nie czytaj:sorry2:.
Ja też się kiedyś tak nakręciłam, jak Antek był przeziębiony i poszliśmy do lekarza a on nas wystraszył jakąś sztywnością karku, którą oczywiście sobie ubzdurał. Ja w necie wpisuje sztywność karku a tam mi wyskakuje porażenie mózgowe:szok: i też się niepotrzebnie strachu najadłam:crazy:.

A z tym wapniem, to chyba lepiej, że ma więcej niż jakby miał mniej:confused:
 
Martuś powodzenia i tak jak Antośka pisze, nie nakręcaj się i nie czytaj po internecie. Moja szwagierka tak wszystko szukała i ma teraz deprechę na kilometr, wyszukała sobie tysiąc pięćset chorób na 10 objawów i klops
 
hej witam ponownie;-)
Chyba wszystkie dzieci strajkowały z jedzeniem jakiś czas. mój Kubuś też troche marudził i jeść nie chciał ale już je wszystko.:tak:
Też robiliśmy badania z kewi ale wyników jeszcze nie ma :-( mam nadzieje że wszystko będzie w normie bo nieznosimy lekarzy:no:
Całe szczęście wiosna się robi i będą naturalne witaminki:happy: a nie sztucznie pędzone owoce:crazy:
 
Do góry