reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy dietę naszych maluchów.

reklama
coleta Alanek dostaje Nestle Zdrowy Brzuszek tzn. na chwilę obecną za ich pomocą wprowadzamy gluten, bo one niestety tylko glutenowe są, ale Ty niedługo będziesz mogła wprowadzić pełna porcję glutenu więc możesz spróbować ;-)


A w ogóle to ja z rozpędu po skończeniu 6 m.ż. zwiększyłam dawkę glutenu do 6g :zawstydzona/y:więc chyba za dwa tyg wprowadzę mu już pełną porcję glutenu :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Lena dzięki - zerkną na tą Nestle - ale to na przyszłość, bo my dopiero od stycznia mamy ekspozycję na gluten więc zwiększanie ilości glutenu dopiero od końca lutego.
 
a na pudełku w niektórych pisze że jest jednak cukier
no ale zawsze pewnie mniej niz w innych
czytam składy ;-)swoją drogą z ciekawości dzis popatrzyłam na skład mleka Nan 2-na pierwszym miejscu składu-maltodekstryna:szok:
masakra...

rozmawiałam z kilkoma osobami na temat glutenu i myślę czy go nie wycofać z diety-ponoć ma ogromny wpływ na mózg "Pszenica w pływa na mózg wywołując reakcje podobne do … opiatów. Po wyeliminowaniu jej z diety zazwyczaj obserwuje się polepszenie nastroju, poprawę koncentracji, ustąpienie problemów ze snem oraz chronicznego zmęczenia." i nie wiem co robić...bo w sumie co te pół łyżeczki wnosi do diety mojego dziecka-nic...
 
reklama
Darenko, ja probowalam na wodzie. Na moim mleku tez ale wowczas kaszka nie gestnieje. Testowalam wspomiane Holle i dzis Bobovite - wg opakowania bez cukru ale jakos dziwnie slodka...
 
Do góry