reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2008' rozpoczęty przez minisia, 1 Styczeń 2009.

1. minisia

minisia pazdziernik '08

No więc myśle sobie, że już czas na taki wątek :-) maluszki nam rosną i niedługo można podawać pierwszy soczek,papke jabłuszko a nawet danonki!
    Może niektóre z Was już urozmaicaja diete naszych skarbów??
    Myśle, że na tym wątku będziemy mogły wymieniać sie doświadczeniami, przepisami i doświadczeniem jak nasze maludy reaguja na różne nowości:-D
    co wy na to????

2. Kaka82

Kaka82 Mamusia październikowa'08

No to ja już przetestowałam kleik ryżowy na Hani. Dodaje płaską łyżeczkę do butli na noc do 120 ml mleczka. Normalnie jest 8 łyzeczek na 100 ml. Miałam nadzieję, ze pospi mi dłużej ale nic z tego. A problemów żadnych po tym nie było mimo, że kleik od 4 miesiaca.

3. reklama
  4. malaulka

malaulka Podwójna mamusia

Jestem za:tak::tak::tak:

5. czarna79

czarna79 Fanka BB :)

Mój smerf to typowy niejadek zamiast jesc wiecej je mniej:baffled: ale nie płacze wiec chyba mu tyle wystarcza:confused: Nie długo również zamierza dodac do butli kaszki:-p i czekam do konca stycznia i zaczynam wprowadzac papki:-p

6. Kaka82

Od 3 miesiaca chyba jest juz marchewka??

7. minisia

minisia pazdziernik '08

I ja w połowie stycznia zaczne dawać papki, soczki , danonki oczywiście w rozsadnych ilościach po trochu i po kolei. Wszystko z rozwagą ;)

8. Kaka82

To sie zaczna "pachnące" kupki;-)

9. dorota123456789

dorota123456789 oliwka,alanek i lilianka

Wlasnie dziewczyny to od kiedy mozna podawac do butli z mlekiem troche kaszki ?????????Juz sie nad tym zastanawialam ale nie wiem kiedy moge jej podac :-)

10. reklama
  11. Kaka82

Gdybym dostała kaszke nestle bez owoców to już by Hania dostała taką rozcienczona;-)

12. Kasia1978

Kasia1978 Fan(ka)

Wątek jak najbardziej odpowiedni, czas leci nieubłaganie, chociaż ja nie będę się spieszyć z nowościami. Pewnie jakiś kleik, bo Bartek do chudzinek nie należy i ma swoje potrzeby. Soczek też na lepszą kupę się przyda, ale bez pośpiechu. Na danonki, to moim zdaniem zdecydowanie za szybko :baffled:. Poza tym to sam cukier i witaminę D można przedawkować - tak uważam. Jest chyba jakiś jogurcik gerbera dla dzieci od 6 miesiąca życia, ale nawet go nie widziałam w sklepach, bo to jakaś nowość :confused:

Poleć forum