reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

Które jeszcze cycolą??

U nas bedzie chyba koniec z cycoleniem. Ogólnie mi już na tym w sumie nie zalezy, chciałam karmic do roku i mi sie udało, teraz moge karmic bo w niczym mi to nie przeszkadza, bo mały cycka tylko rano po pobudce i wieczorem do snu, ale ostatnio nie zawsze chce i sie odpycha albo kilka łyków i gryzie. Od kilku dni to w ogole zabawe sobie znalazł, 2 łyki i gryzienie albo szczypanie i wciskanie guziczka, a przy tym chichranie sie i głosny smiech... I to nawet rano tak jest, a wtedy na pewno po całej nocy jest głodny, wiec przegłodzenie tez nic nie da. A po za tym po cycku i tak wypija całą butle Bebiko wieczorem i od kilku dni tez rano bo cycek juz nie starcza... Wiec chyba bedzie Goodbye dyduś...

Dzisiejszy wieczorny bilans: kilka łyków i zabawa, po czym sie odepchnał, wypił potem całą butle bebiko i poszed spac...

Chyba Rafał stwierdził ze juz jest na to za stary....:cool:
No to super!!!!:tak:
 
reklama
MALENKA my bardzo zadko pange jemy Wiec jak zje zadko to chyba jej nie zaszkodzi :-)

Powiedzcie mi czy wasze dzieci jedza obiad z 2 dan?
Moja uczyla sie normalnego obiadu od zupek W szpitalu nauczyla sie jesc drugie danie Zupy tam sa niedobre W domu zupe je z przyjemnoscia W szpitalu zaczynam karmic ja od 2 dnia Bo uwarzam ze bardziej ja to drugie nasyci Nie wiem czy mam racje Jak to jest u was?

Czy moge jej dawac raz w jeden dzien zupke a w inny dzien drugie danie ?
Ona mi nie zle tego i tego bo to za duzo :-(
 
MALENKA my bardzo zadko pange jemy Wiec jak zje zadko to chyba jej nie zaszkodzi :-)

Powiedzcie mi czy wasze dzieci jedza obiad z 2 dan?
Moja uczyla sie normalnego obiadu od zupek W szpitalu nauczyla sie jesc drugie danie Zupy tam sa niedobre W domu zupe je z przyjemnoscia W szpitalu zaczynam karmic ja od 2 dnia Bo uwarzam ze bardziej ja to drugie nasyci Nie wiem czy mam racje Jak to jest u was?

Czy moge jej dawac raz w jeden dzien zupke a w inny dzien drugie danie ?
Ona mi nie zle tego i tego bo to za duzo :-(
Hmm musisz sama ja wyczuc daj troche zupki i troche drugiego (w szpitalu) a w domku jak uwazasz ja np mam zawsze jedno danie czasem w niedziele 2 ale my nie jestesmy nauczeni do 2 dan
 
My też dwóch dań z M nie jemy.. czaaaaasem, ale rzadko, więc i Szymek na ogół je jendo... czasem zje zupkę i trochę naszego drugiego, ale to rzadkość.
 
U mnie czesto sa 2 dania Bo Ja jak zrobie Tylko drugie danie to mama zawsze robi dla Jasia jeszcze zupe Bo ten bez zupy zyc nie moze Oczywiscie wszytcy jemy tez ta zupe I tym sposobem sa 2 dania ale czesto jest tak ze jest np sama zupa :-)
 
u mnie dwa zupa podstawa i jak ma jeszce ochoote to zjada drugie, ale ziemniaki go kłoują:-), uwielbia mięsko
Tak wyglądał koniec u nas aż pewnego dnia wcale nie chciał złapać, powtórzyło się to 3 dni i tak się oto zakończyło
 
Martynka my cycolimy i powiem szczerze że jak mi Iga nie pomoże i sama nie zrezygnuje to będzie ciężko, cycuje wieczorem, w dzień przed drzemką i w nocy z 2-3 razy, gdyby ona chciała jak Rafałek mleko z butli to byłoby super :tak:

u nas obiady raczej jednodaniowe, chyba że zupa z tych "chudszych" mało sycących to jeszcze placki jakieś albo naleśniki, Iga je to co my, wczoraj wsuwała spagetti bolonese z mielonym z szynki a dziś coś co uwielbia i ona i my makaron z sosem brokułowo-serowym
wogóle braokuła mogłaby jeść codziennie
 
U nas też sama odrzuciła cyca jak miała 8 miesięcy.
A jak miała 10 to wogóle mleko zrobiło się be.

Mirabelka - strasznie dużo cycolicie :szok:.
Ja w nocy więcej niż raz nie karmiłam
(no może przez pierwsze 2 tygodnie, bo kazali budzić przez żółtaczkę).
Życzę, żeby Iga podjęła męską decyzję.

Martynka, to może rzeczywiście czas już zakończyć? ...?
 
Martynka my cycolimy i powiem szczerze że jak mi Iga nie pomoże i sama nie zrezygnuje to będzie ciężko, cycuje wieczorem, w dzień przed drzemką i w nocy z 2-3 razy, gdyby ona chciała jak Rafałek mleko z butli to byłoby super :tak:

u nas obiady raczej jednodaniowe, chyba że zupa z tych "chudszych" mało sycących to jeszcze placki jakieś albo naleśniki, Iga je to co my, wczoraj wsuwała spagetti bolonese z mielonym z szynki a dziś coś co uwielbia i ona i my makaron z sosem brokułowo-serowym
wogóle braokuła mogłaby jeść codziennie
Jesteśmy w tej samej sytuacji. Mleczko w nocy, czasem co chwila się przysysa (śpi ze mną), teraz przez te zęby to i w dzień się domaga, wręcz czasem wściekle:sorry: I co ja mam robić???? Zwykłego z proszku nie trąci nawet. Próbowałam go oszukiwać przez sen, ale odwracał głowę, do momentu, gdy się rozbudził:crazy: I niestety czekamy na pozytywniejszy moment. Moja znajoma owinęła piersi bandażem i wmawiała corci, że mama ma kukę. Podziałało.... Inna smarowała piochtaniną, tą od pępuszka sutki. Też pomogło. Tylko, że Raduś chyba jeszcze nie kuma, co jest pięć :rofl2:
A z obiadami, to różnie. Czasem zje samą zupę, czasem po godzinie też drugiego trochę. W każdym razie rzadko gotuję oba, bo... najzwyczajniej w świecie nie chce mi się:sorry:
 
reklama
Do góry