reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzamy diete naszych SKARBÓW!!! :))

reklama
a u mnie jaest pisk jak ktoś coś je i kłóci się by mu dać, takim sposoben jadł już wiele rzeczy dziś nowa rzecz chałka bardzo mu smakowala i był krzyk o jeszcze:)
 
U nas trochę zmian...
Marika już bez cycka tylko na Bebilonie Pepti. Mleko dostaje najczęściej 2x + 1x w nocy (powoli zastępuję to karmienie wodą, ale ciężko jej zasnąć tak), tak to owoce z płatkami ryżowymi i obiadki. Zaczęłam jej sama gotować - dziś marchewka z ziemniakami, oliwą, płatkami ryżowymi i Gerberowym kurczakiem. Smakowało bardzo! Potem jeszcze podjadała mi ziemniaki z talerza. Z owoców muszę spróbować banana i zobaczyć, czy jej nie wysypie.

Nie jemy też na razie moreli i brzoskwiń, pomidorów i wołowiny.

Dużo pije wody, zwłaszcza w upalne dni. Soczków staram się nie dawać, od czasu do czasu przecierowy z dynią, bo lubi. I pilnuję ilości 150ml soczku lub owoców na dzień.
 
U nas też już cyc odstawiony całkiem, a piersi same zaschły w 2 dni.
Pije Bebilon zwykły i jest ok.
Na wyjeździe trochę szaleństw, nawet lody próbowała.
Wygląda na to, że nie jest na nic uczulona.
Zje normalny obiadek i taki mamusiny i taki ze słoiczka.
Tylko mi się po jarzynówce Hippa mało nie porzygała:confused:
I pije w te upały na potęgę.
Nawet litr potrafi wody i soku wciągnąć:szok:
Gdzie to się wszystko mieści???
 
Malenko,no to ładnie Izunia pije:-)a z cycolkami zazdroszczę trochę,że tak spokojnie Izunia dała się odstawić,ja narazie jestem na dobrej drodze,bo wkoncu NAN Mikiemu podpasił,a wieczorem lubi cyca i w nocy tyż,ale chcę spróbować wody w nocy,zobaczymy jak bedzie we wrześniu jak wróce do pracy,może całkowicie uda nam się odstawić:cool2:choć wczoraj,wiem,głupia jestem,M pierwszy raz karmił i usypiał Mikesza,a ja poszłąm się myć i sobie popłakałam troche pod prysznicem,bo jakoś tak mi się smutno zrobiło,bo się przywiązałam do cycowania,a z drugiej strony mam tą świadomość,że teraz jest najlepszy moment i musimy go wykorzystać...
 
My też już 2 tyg. bez cycka, ale to Lenka sama zrezygnowała po prostu nie chciala i koniec, reagowała płaczem...
Teraz jesteśmy u babci to jemy słoiczkowe obiadki jak gdzieś wybywamy a tak to prawie to samo co my tylko odlewam wcześniej nie przyprawiane za bardzo..
Nie możemy natomiast danonków i deserków na mleku bo zjada ze smakiem ale pózniej jej się co chwilę ak brzydko odbija i ulewa..
 
reklama
Kaka ja dzisiaj tez juz kache na noc na zwyklym z kartonu mlodemu dala i zjadl wszystko czyli tym razem smakowalo.jak bedzie ok to przechodzimy calkowicie na kartony.
Ula ja zauwazylam ze mojemu tez po Danio i Danonkach sie ulewa i odbija tak hmmmm niefajnie delikatnie mowiac.ale zmienilam firme i jest ok.teraz dostaje biedronkowe i juz tego nie ma( no chyba ze sie zegnie w pol i takie tam ale wiadomo :-D).moze Danone po prostu jaki felerny jest....
 
Do góry