reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety - bidon

Dołączył(a)
29 Październik 2022
Postów
7
Witam, niedługo synek skończy 6 miesięcy i planuje rozpocząć rozszerzanie diety, stąd moje pytanie czy mogę mu podać wodę w takim bidonie czy nie bardzo ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-06-03-17-46-19-301_pl.allegro.jpg
    Screenshot_2023-06-03-17-46-19-301_pl.allegro.jpg
    150 KB · Wyświetleń: 276
reklama
Możesz:)
Tylko się nie densrwuj jak nie załapie od razu. Moje dziecko po kilku dniach załapało. Tak na początku gryzł, gryzł. Aż wkoncu się napił i zaczął pić.
 
Mi się wydaje że nie, ale jeśli już chcesz coś lepszego kupić to zainwestuj w bbox. 😀

Slyszalam, ze w bboxie trzeba przyciac rurke, bo jest za dluga i pozniej przecieka po przecieciu.

@Bezradna... Ja uzywalam i uzywam z Aventu i jestem zadowolona. Pamietaj, ze oprocz bidonu warto tez podawac wode z otwartego kubeczka 😁
 
Ja miałam właśnie z Avent, tylko mniejszy, z dwoma rączkami po bokach. Na początku ciężko szło, bo córka nie mogła załapać, ale po kilku dniach już pila normalnie. Jak się zachlysnie to nic nie poradzisz. W ten sposób się uczy.
 
Ja też miałam mniejsza z Avent z rączkami. Syn kilka dni się uczył zanim załapał. Akurat ta butelka nie szło się zachlysnac.
 
Slyszalam, ze w bboxie trzeba przyciac rurke, bo jest za dluga i pozniej przecieka po przecieciu.

@Bezradna... Ja uzywalam i uzywam z Aventu i jestem zadowolona. Pamietaj, ze oprocz bidonu warto tez podawac wode z otwartego kubeczka 😁
Ja nie przycinałam. A kupiłam, bo z innych bidonów nie chciał mi wody pić mimo ze nauczyl się to po prostu kilka łyczek i tyle.. A z bboxa od razu mi załapał i pije dziennie prawie 500ml wody.
 
reklama
Nam polecila neurologopeda wlasnie ten z aventa, ja mam ten mniejszy z raczkami. Ona twierdzi ze lepszy od bboxa. U mnie mala jeszcze nie zalapala a ma 10 miesiecy ale u niej to moze potrwac
 
reklama
Do góry