reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety- ból brzucha u niemowlaka

Kwiatek33

Początkująca w BB
Dołączył(a)
3 Marzec 2018
Postów
25
Proszę o radę. Wczoraj w godz południowych podałam pierwszy raz mojej córeczce marchewkę(z parowaru/ zblendowana/ bio/ Skończyła 6 mcy. Jest na piersi. Po 24 godz ok 14 w dniu dzisiejszym córka zaczęła przeraźliwie płakać , brzuch zrobił się twardy. Po 30 minutach wypróżniłem się -kupa nie była twarda. Nigdy nie słyszałam takiego płaczu :( Czy jest możliwe że to po tej marchewce? Dodam że córka nie zjadła dużo pare łyżeczek z czego większość wypchnęła językiem. Teraz boje się podawać nowe pokarmy. Dodam ze przez 3 pierwsze miesiące córka miała problemy z brzuszkiem ale minęły.
 
reklama
Moze tak byc. To jednak nowosc dla brzuszka. Uczy się trawić rzeczy inne niż mleko. Ale równie dobrze mogło to być nie związane z marchewką. Trudno orzec. Następnym razem podalabym coś delikatniejszego. Może burak, batat, dynia
 
Gdy rozszerzałam dietę córce pediatra powiedział że mam zacząć od soków tych od 6 miesiąca życia potem lekką zupke z indyka i "lekkich" warzyw.
 
reklama
Ja też tylko napisałam jak to jest. Niestety pediatrzy nie aktualizuja wiedzy a ciągle coś się zmienia -oby na lepsze :p trudno też się dziwić oni są od chorób dziecięcych, nie są dietetykami.
 
Do góry