reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety, czyli czym karmimy nasze pociechy :)

nikuss

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Maj 2011
Postów
809
Miasto
Falubaz
Z racji, że niedługo bedzie można rozszerzyć dietę naszym maluchom ( i bedą wkońcu mogły poznać nowe smaki :D)- postanowiłam założyc nowy wątek w którym bedziemy mogły dzielic sie doświadczeniami oraz przepisami na dania dla dzieciaczków.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi położna mówiła że od 4 miesiąca na MM można wprowadzać nowe smaki więc to już niedługo i sądze, że na początek będziemy próbować z czymś lekkostrawnym żeby brzuszek nie miał problemów:)
 
No wlasnie, jak to jest, dziecią karmionym MM po 4 miesiacu mozna juz cos podawac. A dziecią na piersi do pol roku tylko piers??? A moze tez juz jakąś kaszkę czy marchewkę z ziemniakiem?
 
Z tego co wiem na piersi do 6 mca tylko omleko. Mam znajomą która dziecko na piersi w 4 mcu zaczęła dokarmiac warzywkami i dziecko za którymś razem zaczęło rzygac dalej niż widziało , nie wiem czy to wina wczesnego wieku ale jest to możliwe, lekarz potem powiedział jej że to zdecydowanie za wcześnie było. Ja zamierzam Emilce rozszerzać w czerwcu.
 
Sosnowiczanka dzieci na MM od 4 a na piersi od 6 nie potrafię wytłumaczyć dlaczego bo nigdy się w to nie zagłebiałam ale poruszę ten temat u lekarza we wtorek:)
 
reklama
Do góry