reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

Pola zgodnie z Nowym schematem żywienia niemowląt nie ma potrzeby rozdzielania żółtka od białka, można spokojnie od początku podawać całe, w sensie pół całego.
Ja daję w te dni kiedy jest obiadek bezmięsny.
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które dają sloiczki. Jak to robicie w dni bezmiesne? Dajecie te mniejsze sloiczki 125g po prostu? Jeśli wszystkie gotują to pytania nie bylo :)
Lilla porzadeczek musi byc ;)
 
Ja daje słoiczki, ale u nas to Idzie połowa małego na raz... Zamiast mięsnych daję rybkę, nigdy nie robiłam dni samych warzyw u Oli i teraz tez nie robię
 
reklama
Ooo malgorzatkar bo ja tez do tej pory nigdy nie dawalam bezmiesnych. Po Waszych postach zwatpilam czy dobrze robie, ale zobaczylam, ze bezmiesne są tylko mame, a Ania jada zgodnie ze schematem te większe.
Makota czyli ty używasz tych malych 125g tak?
 
Do góry