reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Dziewczyny robicie dni bezmięsne? my do tej pory codziennie mięso, czasami rybę ale ostatnio Karcia wysypało obstawiam że to ryba. Na ostatniej wizycie Pani dr zwróciła uwagę czy mały nie ma skazy białkowej? w 8 m-ącu jest to możliwe jak to stwierdzić?

kaszki robię bez mm, na wodzie, do picia cyc. U nas jest problem z piciem mały nie chce z butelki więc wsadzam go do nosidełka i poję z kubeczka medeli czasami uda się że wypije więcej są dni że z buzi wszystko mu się wylewa i ląduje na śliniaku.
 
Graza jeśli Ty te 8mcy jadlas nabial, jaja i ryby i nic sie nie dzialo to raczej nie skaza. Raczej bym na początek sprobowala z inna ryba.
Doti dzieki, wiem ze Hipp ma duże ale on w każdym sloiku ma albo ryz albo ziemniaki a tego nie mogę jej dac:/
 
Hobbit do tej pory jadłam nabiał, ryby czasami, K przygotowuję mirunę, a ile tej ryby mogę dodać do zupki, ostatnio dałam chyba za dużo, ale minęło ponad 1,5 tyg od podania ryby nadal miałby wysypkę?
 
Ze sloiczkowych proporcji wyliczylam, ze miesa jest 15g tylko i tak robilam. Nie wiem jak z ryba, bo ja dawac nie mogę wlasnie ze względu na skaze. Co to za wysypka? drobne czerwone kropeczki?
 
reklama
Do góry