• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rozszerzanie diety Maluszków

my na razie wprowadziliśmy (od wczoraj) pół łyżeczki kaszki mannej, żeby zacząć stopniową ekspozycję na gluten. rozszerzanie diety zaczniemy najwcześniej w drugiej połowie 6 m-ca. może nawet zdecydujemy się zgodnie z zaleceniami dla dzieci cycowych po skończeniu tego 6 m-ca. zobaczymy, jak nam będzie jedzenie szło.
 
reklama
wow :-) laski:-) ale szalejecie :-) my ciągle jedziemy na cycu:-) i póki mu to starcza to nie planujemy nic wprowadzać...choć słoiczki zaczęłam powoli kupować by potem nie było za dużego obciążenia portfela :-) no prócz cyca to czasem (np dziś bo taki upał) woda bądź woda z odrobiną herbatki...
 
my także dalej na mleczku z cycusia, oprócz tego czasem jak jest upał troszkę herbatki ziołowej i to wszystko, chociaż czasem mnie kusi żeby może spóbować troszkę kleiku ryzowego na moim mleku, może malutki by lepiej spał w nocy :tak:
 
u karmionych piersią wprowadza się po 4. miesiącu - 2-3g produktu glutenowego na 100 ml posiłku raz dziennie przez 2 miesiące

u karmionych mm wprowadza się po 5. mieisącu - najpierw 2-3g produktu glutenowego na 100 ml posiłku raz dziennie przez 2 miesiące, przez kolejne 2 miesiące 6 gram
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry