reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety maluszków

Więc pytałam pani doktor mojej. I jkazała dalej co 2 dzień dawać ale mówiła ze można całe żółtko.
A białka samego też nie trawie - w ogóle dla mnie jajo mogło by się z żółtek składać :)
 
reklama
dziewczyny, a probowalyscie zaciagac polowa zoltka zupki (o9czywiscie zagotowujac)? czy tylko gotowane dajecie?
 
KOKTAJL DLA GRZDYLKOW :tak:

170ml cieplego dosc mleka
50g jablka albo gruszki
50g banana
0,5lyzeczki biszkopcika (mlodak nie dala i tez dzialalo, wiec z pewnoscia nie obowiazkowe)
Blendowac ok 1min (bo banan ma takie ziarenka i inaczej np. mi sie smok zatyka)
 
Co dajecie swoim dzieciom na obiad?
Podzielcie sie pomysłami - szczególnie na drugie danie
Czy wasze dzieci jadają już surówki ze świerzych warzyw?
 
Nasz bąbel je na obiad praktycznie to, co my. Najczęściej: kasze/makarony pełnoziarniste/kuskus, do tego np. gulasz drobiowy/pulpety/łosoś pieczony/udko pieczone/spaghetti. Z warzyw najczęściej gotowane: brokuł, fasolka, marchew, groszek itp. Surowych raczej nie daję, jedynie sałatkę ze świeżego buraka, bo drobno ją przyrządzam. No i oczywiście zupy - je wszystkie, te które robię dla nas (pieczarkowa, pomidorowa, rosół, jarzynowa, ogórkowa, z soczewicy, krem z papryki itp.) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry