reklama

Rozszerzanie diety maluszków

carla a ty podajesz codziennie co innego??
Mi pediatra kazala przez kilka dni to samo zwiekszajac ilosc

A ja pi.... i podaję...marchewka szła dobrze...i jak tu zwiększać jak Tyla kłóciła się do końca słoika (125g), że chce i już...dynię olała po drugiej łyżeczce...że be i fuj...Aylin...ja nawet nie wiem co mam obserwować...więc póki co podaję jak leci...co może wystąpić?
 
reklama
Carla Iwon ma rację. Ja nie zwróciłam uwagi. Przy ekspozycji na gluten przez pierwsze 2 miesiące podaje się 2-3 g jedynie. Dopiero po pelnych 2 misiącach mozna z glutenem szaleć. A jakie moga byc skutki uboczne przedawkowania??
 
reklama
Maćku jesli Ci przesypia to nie dawaj na noc, moze na sniadanko albo wcale ja troche zaluje ze zaczelam dawac bo jednak kaszka to taki zapychacz i do tuczenia dobra :P ja to sie zastanawiam czy nie odstawic :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry