reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

pieszczoszka1988

Jestem mamusią
Dołączył(a)
17 Październik 2011
Postów
6 890
Miasto
Bielsko-Biała
Już nie długo ten temat nie będzie dotyczył tylko mnie więc go zakładam:)
Jak w temacie - wszystko o rozszerzaniu diety naszych maluchów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mysle ze temat bardzo trafny bo niedlugo kazda z nas bedzie miala wiele pytan dot. karmienia i rozszerzania diety.
Pieszczoszka moze napisz od kiedy i co twoja Laurunia teraz jada i w jakiej kolejnosci? :-)
 
Więc: najpierw zaczełam od marchewki w słoiczku z hippa BIO.W 1 dzień podałam 3 łyżeczki w następny 4 i ponad tydz. dawałam marchewkę. Następnie wprowadziłam jabłuszko i zaczęłam tez od 3 łyżeczek. Teraz podaje tez słoiczek w ktorym jest zmieszane i jabłuszko i marchewka. Laura zdecydowanie najbardziej lubi marchewke. A dobrze połykac nauczyła sie na 3 karmieniu:-D za tydz. lub dwa wprowadzam marchew z ryzem.

a no i jeszcze jedna informacja. jak podaje np. słoiczek w ciagu dnia to jest to zamiast karmienia butla czyli np jak karmiłam przykladowo dziecko 8 razy butla to daje 7 razy butle i raz słoiczek(nie caly oczywiscie)
 
czy ktos jeszcze wprowadzil oprocz mleka jakis produkt? wiem ze troche wczesnie jeszcze ale moze ktos probuje?
 
jadlospis-5-miesiac.jpg
My dostalismy zielone swiatelko od pediatry na podanie marchwi i jablka,ale ja jeszcze poczekam.Do skonczonego 4msc brakuje nam niewiele,a poza tym Leo to wczesniak,wiec nie ma sie co tak ogolnie spieszyc.
Pieszczoszka,a jaki ryz ty Laurze podasz?I czemu nie kasze manna jako pierwsza?
 
reklama
Do góry