reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2012' rozpoczęty przez pieszczoszka1988, 30 Lipiec 2012.

1. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

Już nie długo ten temat nie będzie dotyczył tylko mnie więc go zakładam:)
    Jak w temacie - wszystko o rozszerzaniu diety naszych maluchów

Ostatnia edycja: 30 Lipiec 2012
  2. azula

azula Fanka BB :)

3. reklama
  4. Olisiaa

Olisiaa Mama Olki 11.05.2012

Mysle ze temat bardzo trafny bo niedlugo kazda z nas bedzie miala wiele pytan dot. karmienia i rozszerzania diety.
    Pieszczoszka moze napisz od kiedy i co twoja Laurunia teraz jada i w jakiej kolejnosci? :-)

5. pieszczoszka1988

Więc: najpierw zaczełam od marchewki w słoiczku z hippa BIO.W 1 dzień podałam 3 łyżeczki w następny 4 i ponad tydz. dawałam marchewkę. Następnie wprowadziłam jabłuszko i zaczęłam tez od 3 łyżeczek. Teraz podaje tez słoiczek w ktorym jest zmieszane i jabłuszko i marchewka. Laura zdecydowanie najbardziej lubi marchewke. A dobrze połykac nauczyła sie na 3 karmieniu:-D za tydz. lub dwa wprowadzam marchew z ryzem.

a no i jeszcze jedna informacja. jak podaje np. słoiczek w ciagu dnia to jest to zamiast karmienia butla czyli np jak karmiłam przykladowo dziecko 8 razy butla to daje 7 razy butle i raz słoiczek(nie caly oczywiscie)

6. Olisiaa

Olisiaa Mama Olki 11.05.2012

czy ktos jeszcze wprowadzil oprocz mleka jakis produkt? wiem ze troche wczesnie jeszcze ale moze ktos probuje?

7. fiore

fiore Fanka BB :)

jadlospis-5-miesiac.jpg
    My dostalismy zielone swiatelko od pediatry na podanie marchwi i jablka,ale ja jeszcze poczekam.Do skonczonego 4msc brakuje nam niewiele,a poza tym Leo to wczesniak,wiec nie ma sie co tak ogolnie spieszyc.
    Pieszczoszka,a jaki ryz ty Laurze podasz?I czemu nie kasze manna jako pierwsza?

8. pieszczoszka1988

fiore ryz z marchewką ten ze słoiczka taka papka;)

9. fiore

fiore Fanka BB :)

a jakiej firmy,jezeli moge spytac?

10. reklama
  11. kugela

kugela Fanka BB :)

a ja chcialam tak niesmialo dodac, ze temat z karmieniem juz jest a i tak wszystkie pisza o karmieniu (czy cycem czy mm) na glownym :baffled:

12. pieszczoszka1988

fiore bobovita :)

założyłam osobny temat zeby sie to wszystko nie mieszało.. tu nie bedziemy pisac o karmieniach mlekiem tylko o wprowadzaniu obiadków itp

Poleć forum