reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

Też rzucił mi się w oczy deserek z truskawkami. Ale się zastanawiam, bo jak był taki całkiem mały to jak się truskawek objadłam to go wysypywało. Pewnie spróbuję, ale z babydream bio słoiczek, normalne truskawki jak anik. pisze, są strasznie pryskane :/
 
reklama
Ja spróbowałam jak jadłam czy czereśnie czy truskawki latem (ilości nieduże) to jej nic nie było no to stwierdziłam(chyba to był hipp) ,że jak robią takie deserki to też dam .Nic się nie dzieje no jeszcze muszę jej kupić malin mrożonych ale to już wyprawa u nas na miejscu nie widziałam.Rozumiem ,że niektóre dzieciaczki bardziej uczula u nas chyba nie ma uczuleń i niech tak zostanie:tak:,a innym dzieciaczkom też życzymy ich braku:-)(no uczuleń rzecz jasna)
 
U nas już truskawki były. I te w słoiczku i "domowe". Jest ok. Ale ani ja ani mąż alergii pokarmowych nie mamy więc i ryzyko u Młodej mniejsze. No i domowy sok malinowy czasem do kaszki dolewam.
 
U nas też alergii pokarmowych nie ma, a mały ma delikatny brzuszek... Bardzo ostrożnie podchodzę do nowości, bo nie wiem, jak na co zareaguje - nie wiem, po kim on to odziedziczył...

Dzisiaj z racji rozwolnienia skosztował jagód - to mu dopiero smakowało :)
 
u nas była alergia na gluten, owoce w fazie testowania, więc nie wiem..
a jadł jabłko, banana, śliwkę..
dziś dałam mimo ostatnich przebojów po kaszce mannie(tzn. tych 2 miesiące temu ) biszkopta do deserku;
zobaczymy.. może po prostu wtedy było za wcześnie.
 
Laura obecnie jest dalej na pepti ale niedługo znowu próba sprawdzenie czy alergia minęła.
Mam pytanie:
Zauważyłam ,że w sklepie są bebiko 2 normalne i bebiko 2 z kleikiem ryżowym i jeszcze jakieś bebiko R
i pytanie takie czy jak np. przyjmie sie bebiko 2 normalne czy moge podawac na zmiane z bebiko 2 z kleikiem ryzowym albo to r ?
 
Sa : bebiko 2 bebiko 2 smaczny sen bebiko 2 R ( czyli z kleikiem ryzowym )

a no pewnie ze mozesz podac ;) jak jej nie bedzie szkodzilo to czemu nie . Ja podaje zwykle bebiko 2 z kleikiem kukurydzianym a ryzowe dostaje kaszki wiec tego 2R nie kupuje a dwa nie wiadomo jak duzo tego kleiku jest tam w srodku i jak geste sie robi a mój musi miec gęscizne ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry