reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluchów

reklama
a ja kupiłam saszetkową herbatkę z suszu owocowego, fajna bo bez cukru. u nas generalnie woda rządzi ale woda chłodna a jak idą chłodniejsze dni to akurat herbatka na ciepło będzie jak znalazł:-)
 
ewelina26k Też nie daję tych granulowanych. Raczej wodę, a ostatnio koperek taki do zaparzenia. Bardzo małej zasmakował :). Polecam wybrać się do sklepu zielarskiego często mają tam ciekawe herbatki (do zaparzania właśnie) sprzedawca na pewno będzie mógł coś polecić. Podobno herbatka z dzikiej róży jest super. Jeszcze nie próbowałam, bo będę miała 'swoją' jak przyjdzie czas :-D
 
Moją Maję karmię piersią ale po urlopie macierzyńskim wróciłam do pracy i dietę rozszerzyłam już po 4 miesiącu.Mała lubi wszelkie obiadki gorzej z kaszkami i deserkami owocowymi tych nie lubi
 
Ewelina, Tytanowa, mówicie o takich "normalnych" herbatkach, czy przeznaczonych dla niemowląt? Bo moja Nikola to najlepiej wodę pije, no ale na jesień to jakaś herbatka by się przydała i tak się zastanawiam, co będzie najlepsze
 
kama1102 Dokładnie, polecam Herbapol, albo inne 'herbatki'- koperek, rumianek, w saszetkach albo jeszcze lepiej sypkie. Dobrze zrobić taką herbatkę słabszą niż dla siebie. Herbatki 'dla niemowląt' te granulowane to praktycznie sama glukoza, jakoś nie widzę po prostu sensu kupowania czegoś takiego i przyzwyczajania berbecia do picia wody z cukrem :). Ważne żeby jeśli chcesz podać owocową herbatę nie była to perfumowana czarna herbata co się często zdarza, a susz owocowy. Najlepiej czytać składy albo pytać sprzedawcy. :-)
 
reklama
Do góry