reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluchów

reklama
a Mi Franula wypije wszystko, najmniej pije samej wody:-( starszak zas tylko wodę...czasem dam mu cos kolorowego.
Franek uwielbia hippa sok bananowy ale słodkie to pieruńsko i rzadko dostaje. Herbatki mamy hippa granulowane ale dluuuugo nam cos idzie...w sumie od urodzenia wypił dwie z czego więcej nie kupię i chyba kupię to co Ty ewelina. A i czasem dam babydreama nektar jakiś
 
Ale Wam zazdroszczę....Bartuś nic nie pije. NIC!!!!!! Ani wody , ani herbatek, ani soczku. Wypróbowałam już chyba wszystko. A on jak tylko poczuje w butli cokolwiek innego niż mleko to dostaje ataku złości. Próbowałm z łyżeczki, albo z kubeczka i też nic. Chyba tylko 3 razy udało mi się wdusić mu bobofruta. Najgorzej było w te upały, bałam się żeby się nie odwodnił przypadkiem. Ja co prawda też prawie nic nie pije, ale jak byłam mała to podobno dużo piłam. Już nie wiem co robić:no:
 
Ale odwodniony nie jest :blink:. To ile kto pije to indywidualna sprawa, ale mleko to też napój- może pije sporo mleka i to mu wystarcza. Spokojnie :-D
Edit: Dodam, że moje dziecko wypija dziennie max 60 ml wody lub ziółek, najczęściej ok 30-40ml. Nie ma szału, co? Pije częściej mleko (karmię piersią), to jej po prostu wystarcza, z czasem to się może zmienić :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry