reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych maluszkow, przepisy dla malych smakoszy

od soboty Wiki jest na zwykłym mleku (tzn takim od krowy, choć pewnie temu ze sklepu i tak daleko do krowiego:zawstydzona/y:) Kupuje mlekovity 3,2 % i dolewam troszke wody przegotowanej. W sumie to zawsze piłam łaciate albo łowicz, ale one sa UHT, a te z mlekowity, które teraz dla małej kupuje jest pasteryzowane i homogenizowane, więc chyba lepsze??:confused::baffled: W sumie to nie wiem dlaczego łaciatego jej nie podałam....
W każdym bądź razie mleczko bardzo smakuje, rano dostaje z pół łyżeczki miodu i wypija pełna butle i czasem jeszcze troszkę dolewki. Wieczorkiem albo płatki8 z jogurtem natruralnym, albo jakas kaszka.
 
reklama
Antylopka-Adas tez jest na krowim mleczku od jakiegos tygodnia.smakuje bardzo i wszytsko ok.Kupuje praktycznie kazde jakie mi wpadnie w łapki:-)
NataK-Adas tez je juz praktycznie wszystko,mamy jeszcze blokade owocową:dry:uparciuch mały nie wszystkie chce:-D
Zupki uwielbia-rosołek,pomidorowa,kalafiorowa,ogórkowa a nawet kapusciana(z pekińskiej) i cytrynowa:tak:
Na drugie tez wszystko-kotleciki,gołąbki,ziemniaczki,zapiekanki,nalesniki,placuszki róznego typu i makarony.Nie moge narzekac:-)
Z kolacjami mamy problem:dry:bo nie ida i w rezultacie mamy mleczko na noc:-)
 
Kira - juz jej podałam łaciate, bo mi się mieszały te mleka w lodówce:szok::-D
nata - Wiki chętnie by pewnie zjadła jakąs większa kolacyjke, ale ona jest taki troche pulpecik i wole pod wieczór już jej podawac owoce, warzywa i jakieś jogurtowo-płatkowe rzeczy, bo i tak chce pić jeszcze mleko:tak:
 
Do góry