Antylopka
Potrojna mamuska
staram się solić mało dla nas, sól nie jest w mojej kuchni podstawą, swego czasu w ogóle nie soliłam, a teraz tylko do tego co trzeba, ziemniaki, i inne co sie gotuje. Dla Wiktorii używam soli krystalicznej, świeżo mielę.
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza


Juz dwa razy jadl (po dwie sztuki).
, lubila jeszcze jajeczko gotowane w koszulce do kartofelkow, ale ostatnio chyba sie przejadly, do tego zawsze gotuje marchewke w kostke albo groszek albo szpinak lub co tam jeszcze. I jeszcze jak robilam gołąbki to zrobilam dla niej mniej pikantne i podzielilam i zamrozilam 2 i co jakis czas tez serwuje.
, rybka smarzona
, kaszanka od tatusia
Oczywiscie to tylko tak na sprobunek chociaz placki dzis na objad zjadla dwa


