reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

Chyba każda z nas wolałaby karmić piersią. Ja też. I miałam zamiar kupić laktator reczny ale jeszcze nie wiem jakiej firmy. A tak w ogóle to czy powinnam go zabrać ze sobą do szpitala czy mogę go kupić później jak będzie potrzebny? A może do szpitala to taki zwykły tani odciągacz pokarmu? Jak zamierzacie zrobić?
 
reklama
ja zamierzem laktator kupic po porodzie,jak sie okaze ze rzeczywiscie bedzie potrzebny.
Ewula-a w szpitalu jak zajdzie taka potrzeba to połozne Ci pozycza.:tak:
 
na razie jeśli Cie to uspokoi to kup najwyzej takie reczny laktator jakiś zwykły, ale na pewno pomocny. z tego co mowila inna mama to kosztuje ok 15zł. nie jest to wielkie urządzenie więc dla swojego spokoju weź ze sobą do szpitala. z tego co wypytałam karmiące mamy to dopiero taki nawał pokarmu pojawia sie w 2 czy 3 dobie i wtedy laktator jest zbawieniem:-)

 
Ewula- ja w moim szpitalu nie muszę mieć ze sobą, w razie potrzeby sprzedają laktatory i jak zajdzie potrzeba to kupię, ale tak jak dziewczyny: po porodzie.
 
Ja chyba jakos jedyna nie jestem jakos przekonana do karmienia piersia :eek:
I wiem ze jak bede miala na tym polu niepowodzenia to nie bede probowac do upadlego tylko przejde na butelke i tyle.
Laktator kupilam za 17zl chyba Baby Ono - reczny oczywiscie. Jak sie nie przyda to przynajmniej nie bedzie zalu o zbyt wielki wydatek... A jakos wole miec swoj niz szpitalny... :eek:
Medela kosztuje okolo 230zl :szok:
 
No to jeszcze ja wypowiem się w sparwie laktatora ;-) :tak:

Mam po Maciejce Avent Isis i jestem z niego bardzo zadowolona :laugh2: . Jeśli planujecie powrót do pracy, wyjścia bez malucha to wg mnie laktator jest niezastąpiony :tak: . I pompowanie nie jest takie uciążliwe, trzeba się tylko przyzwyczaić. A do Aventu można dokupić wszystkie części (sama teraz kupowałam ;-) )
A najzwyklejszy ręczny (z gruszką) odradzam :dry: . Miała taki siostra szwagra i w ogóle się nie sprawdzał. Szybko kupowała używany Aventu

Do szpitala zamierzam zabrać swój :cool2: . Wolę osobisty niż taki wspólnego użytku :-p . I był mi niezbędny właśnie w trzeciej dobie po porodzie :tak: . Mały nie zjadał wszystkiego a zaczęły mi się robić guzki :baffled: . I laktator zdziałał cuda :laugh2:
 
ja mam największy problem z wyborem w ogóle: ręczny czy elektryczny? i odkąd pamiętam prawie od początku ciąży nie wiem, jaki wybrać. Cały czas mam dylemat.....:eek::eek:
 
Krupko - zakupy dla Michałka (dla Maciusia również ;-)) robiłam w sklepie Tomi. Tu masz link
www.tomi.com.pl

Z części do laktatora dokupowałam nakładkę masującą. Ale widziałam, że mają wszystkie niezbędne części :tak: (ale lepiej zadzwoń i zapytaj czy mają interesującą Cię część - bo może coś pokreciłam ;-) )
 
reklama
Dzięki natka! Wielki buziak! :-)

Żebym ja jeszcze tylko wiedziała, jak się nazywają poszczególne części :laugh2: ;-) Ale jakoś sobie poradzę :tak:
 
Do góry