reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków :)

reklama
Dziewczyny mam cudną wiadomość :-) Nietolerancja Piotrusia na białko się tfu tfu skończyła :-) Od 2 tyg jest na zwykłym mleczku modyfikowanym :tak: Nie pisałam wcześniej ani na spotkaniu nic nie mówiłam bo nie chciałam zapeszać mając na uwadze jego wcześniejsze reakcje na białko... Także chyba już ta przygoda za nami, policzki ładne, zero jakichś reakcji na skórze itp... Jupi :-) Ale w jakim ja a przede wszystkim on był szoku jak Bebiko spróbował :szok: Akurat tym mlekiem robiłam próbę bo miałam gratisową saszetkę. Więc i póniej je mąż kupił, ale powiem szczerze że dość miałam tego mleka :wściekła/y: cokolwiek mu robiłam to to było słodkie jak miód :angry: Nawet coś warzywowego :dry: Więc przestudiowałam wszystkie mleka w hipermarkecie i wybrałam Hippa bez cukru :tak: I teraz w końcu jest super extra, lepsze w smaku niż mieszanka mlekozastępcza a jednocześnie nie jest słodko-mdłe jak bebiko:tak: Mały sie zajada że hej, a bebikowego żarełka zjadał połowę :sorry2:
 
Marti - no to super :-)

My juz od dawna na NANie jestesmy (jak mial rok to kazala przejsc na 3, a od tego czasu u niej nie bylam, wiec nie wiem czy mam przejsc na Juniora). Slodkie jak Bebiko (wiem, bo Bebiko Jas dostawal jeszcze w szpitalu), no ale jak lekarka kazala tak tez zrobilam, zwlaszcza ze zanim przeszlismy na zwyklego NANa to bylismy przez okres przejsciowy na NANie HA.
 
a my jeszcze na Bebilonie HA ale już kupiłam normalny i będziemy przechodzić powoli.

Marti cieszę się, że Piotrusiowi skończyły się problemy skórne po mleczku :tak:
 
Marti super z tym mleczkiem! My też po skończeniu roczku jesteśmy na NAN, a własciwie to najwięcej na kaszkach mlecznych (mój synuś jest fanek kaszek wielozbozowych i kaszy manny Bobovity), jogurtach i serkach, bo samo mleczko to tylko rano. NAN HA z bólem było zużyte tylko jedno opakowanie, bo bardzo niesmakowało, no i na szczęście wszystko jest OK.
 
Marti super. A my stopniowo wprowadzamy zwykle mleczko
Dzis pierwszy raz dosta na noc z kaszka. A napiszcie na co mam zwrócic uwage zeby wiedziec czy mleczko jest dobrze przyswajane.
 
Ja za to chcialam przejść na zwykłe krowie, ale syn powiedział stanowcze NIE :crazy:
No i dalej NAN Junior lecimy :rofl2:

Czy to w ogóle dobry pomysł, aby przechodzic na zwykłe mleko?
 
krupka - no ponoc do 3 roku zycia nie powinno sie wprowadzac mleka krowiego, aczkolwiek wiem ze wiele matek jednak wprowadza wczesniej...
Jak Szymon poki co nie chce to mozesz sprobowac za jakis miesiac na przyklad znowu.
 
reklama
2 to chyba do 9-go m-ca? Myslę, że i 3 spokojnie zaakceptuje - duży juz jest ;-)
U nas Junior od kiedy skończył 12 m-cy.

To aż do 3 roku te kartoniki bedziemy kupować? No trudno... Nie mam zamiaru mu na siłe zmieniać - jak nie, to nie. Tym bardziej jeśli jest dla niego gorsze od mieszanki :baffled: No ale teraz te wszystkie "badania" i wypowiedzi "specjalistów" trza filtrować jak diabli. Bo juz nie wiadomo, komu zapłacili, a kto mówi "od siebie" :crazy:
 
Do góry