reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków

dorotka.1

doube mamy 06.07,09.10
Miasto
centrum pl
Rozwiązania
0
tak sobie pomyslalam ze co niektore z nas
a przynajmniej te ktore karmią mlekiem modyfikowanym
moga powoli nnna dniach doslownie wprowadzac nowe produkty
podpatrzylam u majówek ze pierwsze soczki i deserki jednoskladnikowe podawaly juz po ukonczeniu 3 miesiecy
my za tydz wybieramy sie na szczepienie wiec podpytam pediatry czy mozna zacząc juz cosik podawac
czy poczekac do ukonczenia 4 miesiąca:tak:

reklama

Luka013

mamy czerwcowe 2007
Miasto
śląsk
Rozwiązania
0
Dorotko,
my czekamy z podawaniem słoiczków (i to jednoskładnikowych - bo Zuzia niestety alergik) aż Zuzia skończy 4mc.

Gośka

mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja podaje pomału ,mimo ze na cycu wczoraj było jabłuszko z marchewka 4 łyzeczki dzis marchewka 4 lyzeczki ,dziwne miny i otrzasania ale pomału sie przyzwyczai-mysle ze bedzie ok.

NUNA

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
O takiego wątku mi tzreba dziekuje za pomysła .moja dzidzia ma 3 miesiace skonczone i zastanawiałam sie czymoge mu dac np sucharka z mlekiem .
karmie sztucznie , maly ma skaze i nie wiem co mozna a czego nie i kiedy mu podwawc?

monia12

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Rozwiązania
0
O! temat akurat dla mnie bo sie wlasnie zastanawiam czy zaczac mieszac odrobine kaszki w butli z mlekiem by mala nie byla stale glodna bo nadal je co dwie godziny. jak jestem w domku to karmie piersia a jak jestem w pracy to dostaje mleko w proszku z butli i ciutek tego co odpompuje w pracy. Emulka spala od 6 tygodnia zycia cala noc a teraz od paru tygodni zaczyna sie budzic o 3 rano na karmienie wiec nie wiem czy dlatego ze jest wieksza juz jej nie wystarcza na cala noc to wieczorne karmienie??? Dlatego zaczynam myslec czy zaczac mieszac kaszke w mleko i to jej podac raz dziennie np na noc? wiecie cos moze na ten temat???

Olla

Melowa mamusia:)
Rozwiązania
0
Moniczko dobre pytanie bo ja tez bym chciala do mojego odciagnietego troszke kaszki zeby zagescic...

reklama

Dzagud

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dziewczynki, ja już pisałam na karmieniu maluchów, ale się powtórzę, bo może nie każdy tam czytał. Madzia już od drugiego tygodnia życia była dokarmiana, a teraz jedzie na cycu i mieszance ze stopniową przewagą tej drugiej. No i Pani Doktor podczas ostatniego szczepienia powiedziała, że z tego względu Madzi można podawać już warzywka aby pomoc w rozrzedzeniu qpki. No i Magda jadła już ze słoiczka jabłuszko, marchewkę z jabłuszkiem, zupkę jarzynową i dziś pierwszy raz marchewkową z warzywami. Póki co to ostatnie było najlepsze i najmniej się krzywiła na poczatku. A co do kaszki, to kupiłam na razie zwykły kleik ryżowy (bez dodatków owocowych) i dokładam do wieczornego mleka 1 łyżeczkę. Magdzie bardzo smakuje i zjada dużo mniej niż samego mleka, bo szybciej się zasyca.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry