reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez dorotka.1, 13 Wrzesień 2007.

1. dorotka.1

dorotka.1 doube mamy 06.07,09.10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tak sobie pomyslalam ze co niektore z nas
    a przynajmniej te ktore karmią mlekiem modyfikowanym
    moga powoli nnna dniach doslownie wprowadzac nowe produkty
    podpatrzylam u majówek ze pierwsze soczki i deserki jednoskladnikowe podawaly juz po ukonczeniu 3 miesiecy
    my za tydz wybieramy sie na szczepienie wiec podpytam pediatry czy mozna zacząc juz cosik podawac
    czy poczekac do ukonczenia 4 miesiąca:tak:

2. Luka013

Luka013 mamy czerwcowe 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dorotko,
    my czekamy z podawaniem słoiczków (i to jednoskładnikowych - bo Zuzia niestety alergik) aż Zuzia skończy 4mc.

3. reklama
  4. Gośka

Gośka mamy czerwcowe 2007 Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja podaje pomału ,mimo ze na cycu wczoraj było jabłuszko z marchewka 4 łyzeczki dzis marchewka 4 lyzeczki ,dziwne miny i otrzasania ale pomału sie przyzwyczai-mysle ze bedzie ok.

5. NUNA

NUNA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O takiego wątku mi tzreba dziekuje za pomysła .moja dzidzia ma 3 miesiace skonczone i zastanawiałam sie czymoge mu dac np sucharka z mlekiem .
    karmie sztucznie , maly ma skaze i nie wiem co mozna a czego nie i kiedy mu podwawc?

6. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    O! temat akurat dla mnie bo sie wlasnie zastanawiam czy zaczac mieszac odrobine kaszki w butli z mlekiem by mala nie byla stale glodna bo nadal je co dwie godziny. jak jestem w domku to karmie piersia a jak jestem w pracy to dostaje mleko w proszku z butli i ciutek tego co odpompuje w pracy. Emulka spala od 6 tygodnia zycia cala noc a teraz od paru tygodni zaczyna sie budzic o 3 rano na karmienie wiec nie wiem czy dlatego ze jest wieksza juz jej nie wystarcza na cala noc to wieczorne karmienie??? Dlatego zaczynam myslec czy zaczac mieszac kaszke w mleko i to jej podac raz dziennie np na noc? wiecie cos moze na ten temat???

7. Olla

Olla Melowa mamusia:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moniczko dobre pytanie bo ja tez bym chciala do mojego odciagnietego troszke kaszki zeby zagescic...

8. szopka

szopka mamy czerwcowe 2007

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Olla no to czekamy na odpowiedzi:tak:;-):-)

10. reklama
  11. Olla

Olla Melowa mamusia:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szopka dzieki :)

12. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczynki, ja już pisałam na karmieniu maluchów, ale się powtórzę, bo może nie każdy tam czytał. Madzia już od drugiego tygodnia życia była dokarmiana, a teraz jedzie na cycu i mieszance ze stopniową przewagą tej drugiej. No i Pani Doktor podczas ostatniego szczepienia powiedziała, że z tego względu Madzi można podawać już warzywka aby pomoc w rozrzedzeniu qpki. No i Magda jadła już ze słoiczka jabłuszko, marchewkę z jabłuszkiem, zupkę jarzynową i dziś pierwszy raz marchewkową z warzywami. Póki co to ostatnie było najlepsze i najmniej się krzywiła na poczatku. A co do kaszki, to kupiłam na razie zwykły kleik ryżowy (bez dodatków owocowych) i dokładam do wieczornego mleka 1 łyżeczkę. Magdzie bardzo smakuje i zjada dużo mniej niż samego mleka, bo szybciej się zasyca.

Poleć forum