reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety niemowlaka

reklama
No ja mam rozpiskę od pediatry ze mam zaczac od 3 łyżeczek i co dzien jedna plus , myslalam ze za duzo ale mały je jak szalony i nawet 4 mu mało :-p i mleczko je potem tez ładnie ale nie wiem czy moge dawac wiecej
 
Pamiętam jak pisałaś post o niejadku. Ja miałam to samo i zaproponiwalam ci wprowadzenie stałych pokarmów. Moja córka odkąd ma urozmaicone jedzenie tez pije chętniej mleczko. A w tej chwili na drugie śniadanie je kaszkę, na obiadek ziemniaki np z burakiem, na deserek bananka z biszkoptem. Troche odeszla od mleka i pozniej z tesknota je pije :) Oczywiście minęło trochę czasu zanim to wszystko mogła jeść. Ja też jak coś malej smakowało to z dnia na dzień dawałam łyżeczkę więcej i nic jej nie było. Także śmiało. Obserwuj czy nic jej nie jest i będzie ok. Moja corka malo wazy, byla chwila ze waga sie nie podnosila a po stalych pokarmach zaczelo sie cos dziac na plus. Także życzę Ci również takich efektów jak u mnie.
 
Do góry