reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety niemowlaka

Wagobunda

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2017
Postów
197
Mam metlik w glowie i potrzebuje paru rad i instrukcji.
Moj syn 7 wrzesnia skonczyl 6m.
Miesiac temu zaczelam wprowadzac pierwsze owoce i warzywa. Przed tym aynek byl tylko i wylacznie karmiony piersia na ktorej przybiera ponad 1kg miesiecznie (6m- 10kg)
Czy teraz koedy od miesiaca jest przetestowany pod katem owocow i warzyw (dynia,marchew,jablko,banan,gruszka,sliwka itp) czy powinnam zaczac wprowadzac mieso? Widze,ze sa sloiczki cielecinka itp. Mieszkam na wsi i mam mozliwosc zdobyc mieso z eko farmy,ale nie wiem co i jak przygotowac aby nie zaszkodzic i czy teraz juz moge? Widze w marketach kaszki bezglutenowe juz po 4m, nie chcialam ich dawac,bo postanowilam do 6m dawac tylko cyca,a na owoce i warzywa skusilam sie troche przed ukonczeniem przez malego 6m tylko dlatego,bo kiedy widzial,ze z mezem jemy tez chcial. Teraz kiedy ma prawie 7m wydaje mi sie,ze kaszka moglaby byc spoko na sniadanko. Chcialabym jeszcze wiedziec o co chodzi z tym nieszczesnym glutenem? Kiedy i jak zaczac go wprowadzac?
 
reklama
A próbowałyście słoiczki od Hipp? Pierwsza łyżeczka jest super, jednoskładnikowe, bez ulepszaczy, dodatkowego cukru.
 
Do góry