reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety po 4 msc

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Idiotko na 100 ml daje malutka łyżeczkę herbatki brzoskwiniowo malinowej nawet nie czuć żeby to było słodkie. Córka ma 6 msc także stul ryj i wychowuj swoje bachory

Ci pizde przepaliło
Na was wszystkie zawistne głupie baby. Takie mamusie tylko medal dać za bycie pizdami roku 😂
@aniaslu ja rozumiem, że można się nie zgadzać. Ale takie obelgi to chyba przesada?
Ja rozumiem, że każdy decyduje za swoje dziecko, ale nazywanie kogoś pizdami, Downami i cała reszta bo ktoś napisał, że w herbacie granulowanej jest masa cukru i jest to kiepski produkt dla malucha 6 miesięcy?
 
Jak napisałam że nie potrzebuje rad wszystkie na mnie naskoczylyscie. Zarzucając swoje racje a ja swoje gdzie ich nie potrzebowałam. Ja również w swoją stronę otrzymałam chamskie komentarze. Nikt nie widzi w swoim zachowaniu winy tylko wina leży po jednej osobie bo reszta mamusiek uwazaja tak samo i to jest dla nich podstawa aby jedna właśnie zakopać w szambie. Trzeba było zostać przy swoim gdy ja nie raz pisałam że nie chce waszych rad i nie byłoby tej rozmowy w tym momencie. Moim zdaniem porównywanie mojego zachowania do patologii która wyrządziła krzywkę 14 latce jest również nie na miejscu ale cóż jednak najlepiej widzieć winę w kimś a na siebie nie spojrzeć.
Przeczytaj co to jest dyskusja. Można się nie zgadzać, nie trzeba się obrażać. To, że ktoś śmieszkuje z tego, że tego że podajesz dziecku herbatę (chociaż raczej to smutne niż śmieszne) nie daje Ci prawa nazywać go pizdą. O wyzwiskach typu down nie wspomnę, bo to nie wina tych ludzi, że są chorzy. Kreujesz się na ofiarę, a wcale nią nie jesteś. Ty jesteś agresorem. Nie potrzebujesz moich rad? Luz, nie korzystaj z nich. Ale nie ubliżaj. Jak dla mnie reprezentujesz totalne dno z tymi swoimi odzywkami. Obyś tych zachowań nie przekazała swojemu dziecku. Poczytaj swoje komentarze, wcale mnie nie dziwi, że ktoś porównała Cię do patologii. Widziałaś ile dziewczyn się tu wypowiadało? Ktoś nazwał cię pizdą? Pseudo matką? Napisał, że masz ryj?
 
Kurde, było śmiesznie, ale teraz to już zenada. Dajcie spokój, dziewczyny. Nie przetłumaczysz.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry