reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety

Dołączył(a)
23 Kwiecień 2019
Postów
2
Hej dziewczyny! Moja mała ma 6 ms i zaczelysmy rozszerzanie diety , przed tym karmilam ja tylko piersią i kupki były codziennie a teraz Niewiem czemu robi raz na 4 dni , daje jej marchewkę , gotowane jabłuszko, banany (wszystko robię sama w domu, nie korzystam ze sloiczkow ) czasem rano dostaje też kaszke . Czy to normalne że mała tak rzadko robi kupki?? Nie ma żadnych boli brzuszka , nie marudzi ,nie płacze, brzuszek jest miękki. Dodam również że mała lubi pić wodę. Czy mam powody żeby się martwić i wybrać się z tym do lekarza ,czy to jest normalne. Proszę pomóżcie
 
reklama
Normalne. Ogólnie przy stałych pakarmach kupka powinna być raczej codziennie, ale teraz je malutko, mleko to pewnie nadal większość - przynajmniej tak powinno być. Przy kp kupki mogą być co kilka dni, zwłaszcza ze dziecko nie ma żadnych dolegliwości. Stałe pokarmy też są dla brzuszka nowością, uczy się je trawię i kupki są inne (zazwyczaj co weszło to wyjdzie :p ).
 
Do góry