reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedziała się, że ma nowotwór. Stało się to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spotęgowała informacja, że nowotwór jest złośliwy i niestety są przerzuty. Rozpoczęła się walka. Jeśli możesz wesprzeć Iwonę, bo wiesz jak ważne, żeby maluszki miały mamę - nie czekaj. Jeśli masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szukać. Przeczytaj i zadziałaj

reklama

Rozszerzanie diety

lagajka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Listopad 2008
Postów
1 236
Miasto
Warszawa
Moja córeczka niedawno skończyła 5 miesięcy i zaczęłam podawać jej zupkę z marcheweczki, kawałka ziemniaka, łyżeczki kaszy manny z masełkiem. Zupka jej zasmakowała, zjada ok 150 ml, ale chciałaby więcej. Ile mogę jej dawać? Czy zupka popijana wodą może zastąpić jej zupełnie jeden posiłek mleczny? Dodam że Mariczka je w ciągu dnia o mniej więcej stałych porach 6, 8, 11, 15, 18, 21, jest karmiona piersią i dokarmiana mlekiem modyfikowanym. Chciałabym też dać jej kleik na mleku z jabłuszkiem, ale czy nie za wcześnie na to?
 
reklama
Nie ma ograniczeń co do ilości przecierów warzywnych jedynie do deserów i soków owocowych, także proszę podawać wg apetytu.Co do kleiku może Pani zacząć podawać, karmienie piersią jak i mlekiem modyfikowanym powinno być nadal na życzenie. Mleko jest nadal i jeszcze do 1 roku życia będzie podstawowym produktem. Może też Pani rozpocząć ekspozycję na gluten pół łyżeczki kaszki mannej do zupki.
 
Do góry