reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety

Dołączył(a)
28 Styczeń 2016
Postów
14
Miasto
Obershlesien
Hej. Mam kilka pytań odnośnie właśnie rozszerzania diety. Mój polroczny synek jest karmiony piersią więc dopiero 10 dni temu zaczął poznawać nowe smaki. Narazie je po 3, 4 łyżeczki warzyw, jadł marchew, ziemniaczki, dynie i brokuły. Wszystko mu smakuje i nie ma alergii. Pytanie moje brzmi kiedy mogę mu dać pełną porcję obiadową i ile taka jedna porcja ma mieć? Jeden słoiczek? Gdy wprowadze owoce to warzywa ma jeść dalej tak? I kiedy można podać pełna porcja owoców? Wtedy je pełną porcję i warzyw i owoców? I jeszcze jedno pytanie. Pediatra mówiła ze mam już wprowadzać gluten, np kaszkę manna. Nie wiem jednak ile, na czym i do czego podawać tę kaszkę. Pomóżcie Mamy, mam schematy żywienia itp ale o ilościach nie piszą.
 
reklama
Do góry