reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety

@nieagatka prawdopodobnie dla nie alergikow sa inne wytyczne. Jesli je znasz to napisz, bedzie dziewczynom latwiej. Powiedz tez jesli ryba, to jaka konkretnie dajesz? Sama jestem ciekawa jaka podac i mam maly dylemat. A chcialabym sprobowac
 
reklama
@nieagatka prawdopodobnie dla nie alergikow sa inne wytyczne. Jesli je znasz to napisz, bedzie dziewczynom latwiej. Powiedz tez jesli ryba, to jaka konkretnie dajesz? Sama jestem ciekawa jaka podac i mam maly dylemat. A chcialabym sprobowac
Mieso powinno pojawiac sie 2-3 razy w tygodniu i 2-3 razy w tygodniu ryba.
Z mies na poczatku podawalam najczesciej indyka, cielecine i krolika. W okolicy roku jadla juz kazdy rodzaj.
Z ryb ja najczesciej podaje okonia morskiego, dorsza albo morszczuka. Kilka razy gotowalam, potem juz pieklam w piekarniku. Podawalam albo zmiksowana w papkach albo potem rozdrobniona z ziemniakiem i maselkiem. Czasami corcia zjada wszytsko, a czasami pluje. Zalezy od dnia [emoji38]
 
Do góry